| Stan | Nowy |
| Kod producenta | CPH2719 |
| Marka | OnePlus |
| Model telefonu | Nord CE5 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6921815629504 |
| Kolor | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 76.02 mm |
| Wysokość | 163.58 mm |
| Głębokość | 8.17 mm |
| Waga | 199.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 405.000 kg |
| Przekątna ekranu | 6.77 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 387 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | inna px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | Apple A10 Fusion |
| Częstotliwość procesora | 3.35 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5200 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | ARM G615-MC6 |
| Komunikacja | Bluetooth, DLNA, IrDA, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | Galileo, GLONASS, GPS, QZSS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C, USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: 4a5f01f0-52d1-476c-9fcf-38402838a22f
Podobne wyszukiwania
OnePlus Warszawa
 
(3532)
OnePlus Kielce
 
(517)
OnePlus Ełk
 
(498)
OnePlus Lublin
 
(444)
OnePlus Gliwice
 
(230)
OnePlus Siemianowice Śląskie
 
(190)
OnePlus Opole
 
(151)
OnePlus Sosnowiec
 
(131)
OnePlus Elbląg
 
(106)
OnePlus Zamość
 
(93)
OnePlus Ostrów Wielkopolski
 
(73)
OnePlus Jelenia Góra
 
(65)
OnePlus Mysłowice
 
(54)
OnePlus Zgierz
 
(52)
OnePlus Przemyśl
 
(51)
OnePlus Stargard
 
(51)
OnePlus Puławy
 
(50)
OnePlus Wadowice
 
(49)
OnePlus Legionowo
 
(47)
OnePlus Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
OnePlus Jarosław
 
(43)
OnePlus Mikołów
 
(42)
OnePlus Opoka-Kolonia
 
(41)
OnePlus Drwalew
 
(41)
OnePlus Poniatowa
 
(39)
OnePlus Żywiec
 
(36)
OnePlus Będzin
 
(34)
OnePlus Wągrowiec
 
(32)
OnePlus Sierpc
 
(30)
OnePlus Morąg
 
(30)
OnePlus Kobyłka
 
(29)
OnePlus Bochnia
 
(27)
OnePlus Łuków
 
(27)
OnePlus Szczecinek
 
(25)
OnePlus Nowy Targ
 
(24)
OnePlus Głubczyce
 
(24)
OnePlus Skierniewice
 
(24)
OnePlus Kłodzko
 
(22)
OnePlus Myszków
 
(22)
OnePlus Kamienna Góra
 
(22)
OnePlus Brwinów
 
(21)
OnePlus Pruszcz
 
(21)
OnePlus Mszana Dolna
 
(21)
OnePlus Paczków
 
(21)
OnePlus Koło
 
(21)
OnePlus Chodzież
 
(21)
OnePlus Płońsk
 
(20)
OnePlus Łęczyca
 
(19)
OnePlus Brzozów
 
(19)
OnePlus Rydułtowy
 
(19)
OnePlus Krotoszyn
 
(18)
OnePlus Myślenice
 
(18)
OnePlus Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
OnePlus Janów Lubelski
 
(17)
OnePlus Limanowa
 
(17)
OnePlus Chełmno
 
(15)
OnePlus Szczyrk
 
(15)
OnePlus Hrubieszów
 
(15)
OnePlus Stary Sącz
 
(15)
OnePlus Białogard
 
(14)
OnePlus Syców
 
(14)
OnePlus Plewiska
 
(14)
OnePlus Wyrazów
 
(14)
OnePlus Słupca
 
(14)
OnePlus Ostrów Mazowiecka
 
(14)
OnePlus Łęczna
 
(13)
OnePlus Jabłonna
 
(13)
OnePlus Braniewo
 
(13)
OnePlus Ząbkowice Śląskie
 
(13)
OnePlus Zarszyn
 
(13)
OnePlus Łosice
 
(12)
OnePlus Gryfice
 
(12)
OnePlus Krasnystaw
 
(12)
OnePlus Piekoszów
 
(12)
OnePlus Czaplinek
 
(12)
OnePlus Józefów
 
(11)
OnePlus Zambrów
 
(11)
OnePlus Sosnowica
 
(11)
OnePlus Kluczbork
 
(11)
OnePlus Libertów
 
(11)
OnePlus Ustroń
 
(11)
OnePlus Skwierzyna
 
(11)
OnePlus Lubsko
 
(10)
OnePlus Wołów
 
(10)
OnePlus Ropczyce
 
(10)
OnePlus Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
OnePlus Sulęcin
 
(10)
OnePlus Wałcz
 
(10)
OnePlus Bukowno
 
(9)
OnePlus Drawsko
 
(9)
OnePlus Tarnowo Podgórne
 
(9)
OnePlus Włodawa
 
(9)
OnePlus Komorniki
 
(9)
OnePlus Przeczyce
 
(9)
OnePlus Daleszyce
 
(9)
OnePlus Koronowo
 
(9)