| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Onyx Boox |
| Model | inny |
| Kolor | czarny |
| Typ | bez reklam |
| Przekątna ekranu | 7.00 " |
| Rozdzielczość ekranu | 1680x1264 |
| Rodzaj wyświetlacza E-Ink | Carta (monochromatyczny) |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Obsługiwane formaty plików | .azw, .chm, .djvu, .doc, .docx, .epub, .fb2, .html, .mobi, .pdf, .prc, .rtf, .tcr, .txt |
| Pojemność akumulatora | 2300 mAh |
| Funkcje | ekran dotykowy |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | USB |
| Załączone wyposażenie | Rysik |
| Szerokość produktu | 137.00 cm |
| Wysokość produktu | 156.00 cm |
| Głębokość produktu | 6.40 cm |
| Waga produktu | 195.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.400 kg |
| Kod producenta | Boox Go 7 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85437090 |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1fc7176e-0cb6-4e88-95d2-16e3190d63b4
Podobne wyszukiwania
Czytniki Warszawa
 
(37)
Czytniki Kraśnik
 
(16)
Czytniki Wrocław
 
(14)
Czytniki Bądzów
 
(10)
Czytniki Lublin
 
(9)
Czytniki Inowrocław
 
(9)
Czytniki Kraków
 
(9)
Czytniki Łódź
 
(8)
Czytniki Szczecin
 
(6)
Czytniki Gdańsk
 
(5)
Czytniki Słupsk
 
(5)
Czytniki Katowice
 
(4)
Czytniki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Czytniki Bydgoszcz
 
(4)