| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Tooltec |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zawiera baterie | nie |
| Moc | 2000.00 W |
| Napięcie zasilania | 230.00 V |
| Temperatura maksymalna | 200 °C |
| Wydatek powietrza | 2 l/min |
| EAN (GTIN) | 5901529075638 |
| Seria | MJHG023 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 966d9921-0cf4-4dd1-a4ec-b3ac6eb6486d
Podobne wyszukiwania
Opalarki Warszawa
 
(12)
Opalarki Raszków
 
(10)
Opalarki Głogowa
 
(9)
Opalarki Wrocław
 
(8)
Opalarki Poznań
 
(5)
Opalarki Katowice
 
(5)
Opalarki Jastrzębie-Zdrój
 
(4)