| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Firemax |
| Klasa | pozostałe marki |
| Model | inny |
| Liczba opon w ofercie | Komplet 4 szt. |
| Szerokość opony | 225 mm |
| Profil opony | 55 |
| Średnica | 17" |
| Indeks prędkości | W do 270 km/h |
| Indeks nośności | 101 - 825 kg |
| Opór toczenia | C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | B |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b0afff1e-3417-4164-a847-b7d857eee794
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(1274)
Letnie Lublin
 
(192)
Letnie Kielce
 
(128)
Letnie Sosnowiec
 
(122)
Letnie Kłodzko
 
(118)
Letnie Gliwice
 
(101)
Letnie Opole
 
(89)
Letnie Zgierz
 
(50)
Letnie Krotoszyn
 
(48)
Letnie Piaseczno
 
(41)
Letnie Jelenia Góra
 
(41)
Letnie Mysłowice
 
(41)
Letnie Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Letnie Legionowo
 
(35)
Letnie Elbląg
 
(35)
Letnie Kobyłka
 
(35)
Letnie Stargard
 
(34)
Letnie Siemianowice Śląskie
 
(32)
Letnie Będzin
 
(31)
Letnie Grodzisk Mazowiecki
 
(27)
Letnie Mikołów
 
(26)
Letnie Ełk
 
(25)
Letnie Jarosław
 
(23)
Letnie Zamość
 
(22)
Letnie Plewiska
 
(21)
Letnie Chodzież
 
(21)
Letnie Starachowice
 
(21)
Letnie Wągrowiec
 
(20)
Letnie Żywiec
 
(20)
Letnie Józefów
 
(20)
Letnie Skierniewice
 
(19)
Letnie Komorniki
 
(19)
Letnie Łuków
 
(18)
Letnie Myślenice
 
(18)
Letnie Wadowice
 
(16)
Letnie Milicz
 
(15)
Letnie Suchedniów
 
(15)
Letnie Koluszki
 
(15)
Letnie Tczew
 
(14)
Letnie Bochnia
 
(14)
Letnie Kluczbork
 
(13)
Letnie Góra
 
(13)
Letnie Myszków
 
(13)
Letnie Puławy
 
(13)
Letnie Syców
 
(12)
Letnie Przemyśl
 
(12)
Letnie Nowy Targ
 
(12)
Letnie Poraj
 
(12)
Letnie Koło
 
(12)
Letnie Łęczyca
 
(11)
Letnie Szczecinek
 
(11)
Letnie Piaski
 
(11)
Letnie Ropczyce
 
(10)
Letnie Płońsk
 
(9)
Letnie Brwinów
 
(9)
Letnie Gozdnica
 
(8)
Letnie Słupca
 
(8)
Letnie Pępowo
 
(8)
Letnie Zambrów
 
(8)
Letnie Śrem
 
(7)
Letnie Łęczna
 
(7)
Letnie Krasnystaw
 
(7)
Letnie Janki
 
(7)
Letnie Wołów
 
(7)
Letnie Tuliszków
 
(7)
Letnie Celestynów
 
(7)
Letnie Jabłonna
 
(7)
Letnie Ustroń
 
(7)
Letnie Kamionki
 
(7)
Letnie Nieporęt
 
(6)
Letnie Przeginia
 
(6)
Letnie Białogard
 
(6)
Letnie Limanowa
 
(6)
Letnie Dopiewiec
 
(6)
Letnie Daleszyce
 
(6)
Letnie Tuszyn
 
(6)
Letnie Zabierzów
 
(6)
Letnie Jastrowie
 
(6)
Letnie Tarnowa
 
(6)
Letnie Lubsko
 
(6)
Letnie Stęszew
 
(6)
Letnie Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Letnie Zbąszynek
 
(6)
Letnie Sztum
 
(6)
Letnie Godziszka
 
(5)
Letnie Koronowo
 
(5)
Letnie Sobolew
 
(5)
Letnie Gryfice
 
(5)
Letnie Imielin
 
(5)
Letnie Kryspinów
 
(5)
Letnie Gorzyce
 
(5)
Letnie Tarnowo Podgórne
 
(5)
Letnie Raszków
 
(5)
Letnie Zgorzała
 
(5)
Letnie Grabów nad Prosną
 
(5)
Letnie Zakroczym
 
(5)