| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Point-S |
| Szerokość opony | 225 mm |
| Profil opony | 50 |
| Średnica | 17" |
| Klasa | pozostałe marki |
| Model | inny |
| Indeks prędkości | V do 240 km/h |
| Indeks nośności | 98 - 750 kg |
| Opór toczenia | D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | C |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Informacje dodatkowe | wzmocnienie (XL), przyczepność na śniegu (3PMSF), rant ochronny |
| EAN (GTIN) | 4019238007183 |
| Kod producenta | 15539200000 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2389392e-8841-4f22-b17e-050fc26c5d80
Podobne wyszukiwania
Zimowe Warszawa
 
(610)
Zimowe Lublin
 
(112)
Zimowe Kielce
 
(90)
Zimowe Bydgoszcz
 
(64)
Zimowe Sosnowiec
 
(58)
Zimowe Gliwice
 
(54)
Zimowe Dobiegniew
 
(46)
Zimowe Opole
 
(43)
Zimowe Piaseczno
 
(33)
Zimowe Mysłowice
 
(28)
Zimowe Zamość
 
(25)
Zimowe Jelenia Góra
 
(25)
Zimowe Krotoszyn
 
(25)
Zimowe Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Zimowe Będzin
 
(19)
Zimowe Kłodzko
 
(19)
Zimowe Ostrów Wielkopolski
 
(19)
Zimowe Legionowo
 
(16)
Zimowe Przemyśl
 
(15)
Zimowe Zawiercie
 
(15)
Zimowe Zgierz
 
(15)
Zimowe Mikołów
 
(14)
Zimowe Jarosław
 
(14)
Zimowe Puławy
 
(14)
Zimowe Kobyłka
 
(14)
Zimowe Siemianowice Śląskie
 
(13)
Zimowe Brwinów
 
(12)
Zimowe Chodzież
 
(12)
Zimowe Węgrów
 
(12)
Zimowe Janki
 
(12)
Zimowe Bolesławiec
 
(12)
Zimowe Starachowice
 
(11)
Zimowe Łuków
 
(11)
Zimowe Ełk
 
(11)
Zimowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Zimowe Elbląg
 
(11)
Zimowe Stargard
 
(10)
Zimowe Jabłonna
 
(10)
Zimowe Myślenice
 
(10)
Zimowe Szczecinek
 
(10)
Zimowe Bochnia
 
(10)
Zimowe Skierniewice
 
(9)
Zimowe Ząbkowice Śląskie
 
(9)
Zimowe Pruszewiec
 
(9)
Zimowe Krasnystaw
 
(9)
Zimowe Żywiec
 
(8)
Zimowe Rydułtowy
 
(8)
Zimowe Komorniki
 
(8)
Zimowe Milicz
 
(7)
Zimowe Siemiatycze
 
(7)
Zimowe Sierakowice
 
(7)
Zimowe Środa Śląska
 
(7)
Zimowe Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Zimowe Kluczbork
 
(7)
Zimowe Kołaków
 
(6)
Zimowe Rakoniewice
 
(6)
Zimowe Jelcz-Laskowice
 
(6)
Zimowe Wadowice
 
(6)
Zimowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Zimowe Wągrowiec
 
(6)
Zimowe Myszków
 
(6)
Zimowe Tarnowo Podgórne
 
(6)
Zimowe Byczyna
 
(6)
Zimowe Świnoujście
 
(6)
Zimowe Namysłów
 
(6)
Zimowe Słomniki
 
(6)
Zimowe Nowy Targ
 
(6)
Zimowe Gilowice
 
(5)
Zimowe Gubin
 
(5)
Zimowe Kampinos
 
(5)
Zimowe Imielin
 
(5)
Zimowe Brzozów
 
(5)
Zimowe Józefów
 
(5)
Zimowe Białogard
 
(5)
Zimowe Zgorzała
 
(5)
Zimowe Kryspinów
 
(5)
Zimowe Koluszki
 
(5)
Zimowe Łęczna
 
(5)
Zimowe Janów
 
(5)
Zimowe Morąg
 
(4)
Zimowe Tworóg
 
(4)
Zimowe Wojkowice
 
(4)
Zimowe Tczew
 
(4)
Zimowe Syców
 
(4)
Zimowe Słupca
 
(4)
Zimowe Tokarnia
 
(4)
Zimowe Koło
 
(4)
Zimowe Celestynów
 
(4)
Zimowe Warta
 
(4)
Zimowe Majdan Królewski
 
(4)
Zimowe Łęczyca
 
(4)
Zimowe Dąbrówka
 
(4)
Zimowe Truskolasy
 
(4)
Zimowe Zagórz
 
(4)
Zimowe Suchedniów
 
(4)
Zimowe Ćmielów
 
(4)