| Stan | Bardzo dobry |
| Profil opony | 35 |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Średnica | 19" |
| Marka | Minerva |
| Informacje dodatkowe | wzmocnienie (XL) |
| Kod EPREL | 518034 |
| Indeks nośności | 88 - 560 kg |
| EAN (GTIN) | 5420068696918 |
| Opór toczenia | C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | B |
| Model | inny |
| Indeks prędkości | Y do 300 km/h |
| Kod producenta | MV991 |
| Klasa | pozostałe marki |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Szerokość opony | 225 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f45b7476-9a35-4ac2-afc6-77ff8f9b6d62
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(1308)
Letnie Lublin
 
(197)
Letnie Kielce
 
(142)
Letnie Kłodzko
 
(120)
Letnie Sosnowiec
 
(117)
Letnie Gliwice
 
(109)
Letnie Opole
 
(91)
Letnie Zgierz
 
(63)
Letnie Krotoszyn
 
(57)
Letnie Piaseczno
 
(49)
Letnie Jelenia Góra
 
(42)
Letnie Ostrów Wielkopolski
 
(41)
Letnie Mysłowice
 
(40)
Letnie Elbląg
 
(37)
Letnie Legionowo
 
(36)
Letnie Kobyłka
 
(33)
Letnie Stargard
 
(32)
Letnie Grodzisk Mazowiecki
 
(31)
Letnie Będzin
 
(31)
Letnie Siemianowice Śląskie
 
(31)
Letnie Mikołów
 
(27)
Letnie Jarosław
 
(26)
Letnie Zamość
 
(26)
Letnie Ełk
 
(25)
Letnie Plewiska
 
(23)
Letnie Żywiec
 
(21)
Letnie Józefów
 
(20)
Letnie Chodzież
 
(20)
Letnie Skierniewice
 
(20)
Letnie Wągrowiec
 
(19)
Letnie Bochnia
 
(19)
Letnie Komorniki
 
(18)
Letnie Łuków
 
(18)
Letnie Myślenice
 
(17)
Letnie Milicz
 
(17)
Letnie Wadowice
 
(16)
Letnie Suchedniów
 
(15)
Letnie Puławy
 
(14)
Letnie Koluszki
 
(14)
Letnie Kluczbork
 
(14)
Letnie Koło
 
(13)
Letnie Szczecinek
 
(13)
Letnie Syców
 
(12)
Letnie Myszków
 
(12)
Letnie Góra
 
(12)
Letnie Poraj
 
(12)
Letnie Przemyśl
 
(12)
Letnie Łęczyca
 
(11)
Letnie Pępowo
 
(11)
Letnie Ropczyce
 
(11)
Letnie Nowy Targ
 
(11)
Letnie Piaski
 
(11)
Letnie Zambrów
 
(10)
Letnie Jabłonna
 
(10)
Letnie Śrem
 
(9)
Letnie Płońsk
 
(9)
Letnie Ustroń
 
(8)
Letnie Krasnystaw
 
(8)
Letnie Kamionki
 
(8)
Letnie Gozdnica
 
(8)
Letnie Limanowa
 
(8)
Letnie Wołów
 
(7)
Letnie Janki
 
(7)
Letnie Brwinów
 
(7)
Letnie Tuliszków
 
(7)
Letnie Celestynów
 
(7)
Letnie Niemodlin
 
(7)
Letnie Łęczna
 
(7)
Letnie Słupca
 
(7)
Letnie Przeginia
 
(7)
Letnie Tarnowa
 
(6)
Letnie Daleszyce
 
(6)
Letnie Stęszew
 
(6)
Letnie Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Letnie Nieporęt
 
(6)
Letnie Rymanów
 
(6)
Letnie Gorzyce
 
(6)
Letnie Nowa Wola
 
(6)
Letnie Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Letnie Imielin
 
(6)
Letnie Olsztynek
 
(6)
Letnie Jastrowie
 
(6)
Letnie Zbąszynek
 
(6)
Letnie Dopiewiec
 
(6)
Letnie Stary Sącz
 
(6)
Letnie Wojkowice
 
(5)
Letnie Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Letnie Mogilany
 
(5)
Letnie Bratoszewice
 
(5)
Letnie Rydułtowy
 
(5)
Letnie Wałcz
 
(5)
Letnie Zakroczym
 
(5)
Letnie Grabów nad Prosną
 
(5)
Letnie Raszków
 
(5)
Letnie Tarnowo Podgórne
 
(5)
Letnie Kryspinów
 
(5)