| Stan | Bardzo dobry |
| Klasa | premium |
| Poziom hałasu zewnętrznego | A |
| Kod producenta | 4112900 |
| Model | Cinturato P7 |
| Indeks prędkości | W do 270 km/h |
| Kod EPREL | 1737091 |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Marka | Pirelli |
| Indeks nośności | 96 - 710 kg |
| Opór toczenia | B |
| EAN (GTIN) | 8019227411294 |
| Średnica | 19" |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | A |
| Informacje dodatkowe | rant ochronny, wzmocnienie (XL) |
| Szerokość opony | 235 mm |
| Profil opony | 40 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: eef43303-2bcb-4e6c-a858-9298e7920e4f
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(1286)
Letnie Lublin
 
(189)
Letnie Kielce
 
(138)
Letnie Sosnowiec
 
(126)
Letnie Kłodzko
 
(120)
Letnie Gliwice
 
(107)
Letnie Opole
 
(87)
Letnie Zgierz
 
(72)
Letnie Krotoszyn
 
(51)
Letnie Piaseczno
 
(46)
Letnie Jelenia Góra
 
(42)
Letnie Ostrów Wielkopolski
 
(42)
Letnie Mysłowice
 
(41)
Letnie Elbląg
 
(37)
Letnie Legionowo
 
(36)
Letnie Kobyłka
 
(33)
Letnie Stargard
 
(33)
Letnie Grodzisk Mazowiecki
 
(32)
Letnie Będzin
 
(31)
Letnie Siemianowice Śląskie
 
(31)
Letnie Mikołów
 
(27)
Letnie Jarosław
 
(26)
Letnie Zamość
 
(26)
Letnie Ełk
 
(25)
Letnie Plewiska
 
(23)
Letnie Żywiec
 
(21)
Letnie Skierniewice
 
(20)
Letnie Józefów
 
(20)
Letnie Chodzież
 
(20)
Letnie Bochnia
 
(19)
Letnie Wągrowiec
 
(19)
Letnie Tczew
 
(18)
Letnie Komorniki
 
(18)
Letnie Łuków
 
(18)
Letnie Myślenice
 
(17)
Letnie Milicz
 
(17)
Letnie Wadowice
 
(16)
Letnie Suchedniów
 
(15)
Letnie Szczecinek
 
(14)
Letnie Koluszki
 
(14)
Letnie Puławy
 
(14)
Letnie Kluczbork
 
(14)
Letnie Koło
 
(13)
Letnie Przemyśl
 
(13)
Letnie Myszków
 
(12)
Letnie Poraj
 
(12)
Letnie Góra
 
(12)
Letnie Syców
 
(12)
Letnie Łęczyca
 
(11)
Letnie Nowy Targ
 
(11)
Letnie Ropczyce
 
(11)
Letnie Pępowo
 
(11)
Letnie Piaski
 
(11)
Letnie Jabłonna
 
(10)
Letnie Zambrów
 
(10)
Letnie Płońsk
 
(9)
Letnie Śrem
 
(8)
Letnie Krasnystaw
 
(8)
Letnie Limanowa
 
(8)
Letnie Gozdnica
 
(8)
Letnie Ustroń
 
(8)
Letnie Celestynów
 
(7)
Letnie Janki
 
(7)
Letnie Wołów
 
(7)
Letnie Łęczna
 
(7)
Letnie Kamionki
 
(7)
Letnie Brwinów
 
(7)
Letnie Tuliszków
 
(7)
Letnie Słupca
 
(7)
Letnie Nowa Wola
 
(6)
Letnie Olsztynek
 
(6)
Letnie Stęszew
 
(6)
Letnie Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Letnie Dopiewiec
 
(6)
Letnie Gorzyce
 
(6)
Letnie Jastrowie
 
(6)
Letnie Zbąszynek
 
(6)
Letnie Tarnowa
 
(6)
Letnie Nieporęt
 
(6)
Letnie Przeginia
 
(6)
Letnie Daleszyce
 
(6)
Letnie Sztum
 
(6)
Letnie Łochowo
 
(5)
Letnie Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Letnie Zelów
 
(5)
Letnie Koronowo
 
(5)
Letnie Tuszyn
 
(5)
Letnie Gryfice
 
(5)
Letnie Godziszka
 
(5)
Letnie Białogard
 
(5)
Letnie Kryspinów
 
(5)
Letnie Wojkowice
 
(5)
Letnie Tarnowo Podgórne
 
(5)
Letnie Zgorzała
 
(5)
Letnie Rymanów
 
(5)
Letnie Raszków
 
(5)