| Stan | Bardzo dobry |
| EAN (GTIN) | 6931644202939 |
| Model | inny |
| Informacje dodatkowe | przyczepność na śniegu (3PMSF) |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | D |
| Profil opony | 65 |
| Marka | Firemax |
| Opór toczenia | D |
| Indeks nośności | 98 - 750 kg |
| Indeks prędkości | T do 190 km/h |
| Średnica | 16" |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Szerokość opony | 215 mm |
| Klasa | pozostałe marki |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b2b0f6df-4820-40a8-ae9e-113aec25f12f
Podobne wyszukiwania
Zimowe Warszawa
 
(611)
Zimowe Lublin
 
(112)
Zimowe Kielce
 
(90)
Zimowe Bydgoszcz
 
(64)
Zimowe Sosnowiec
 
(58)
Zimowe Gliwice
 
(54)
Zimowe Dobiegniew
 
(46)
Zimowe Opole
 
(41)
Zimowe Piaseczno
 
(33)
Zimowe Mysłowice
 
(28)
Zimowe Krotoszyn
 
(25)
Zimowe Jelenia Góra
 
(24)
Zimowe Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Zimowe Zamość
 
(20)
Zimowe Kłodzko
 
(19)
Zimowe Ostrów Wielkopolski
 
(19)
Zimowe Będzin
 
(19)
Zimowe Legionowo
 
(16)
Zimowe Zgierz
 
(15)
Zimowe Przemyśl
 
(15)
Zimowe Zawiercie
 
(15)
Zimowe Jarosław
 
(14)
Zimowe Puławy
 
(14)
Zimowe Mikołów
 
(14)
Zimowe Kobyłka
 
(14)
Zimowe Węgrów
 
(12)
Zimowe Janki
 
(12)
Zimowe Bolesławiec
 
(12)
Zimowe Siemianowice Śląskie
 
(12)
Zimowe Brwinów
 
(12)
Zimowe Chodzież
 
(12)
Zimowe Starachowice
 
(11)
Zimowe Łuków
 
(11)
Zimowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Zimowe Elbląg
 
(11)
Zimowe Ełk
 
(11)
Zimowe Jabłonna
 
(10)
Zimowe Szczecinek
 
(10)
Zimowe Stargard
 
(10)
Zimowe Myślenice
 
(10)
Zimowe Bochnia
 
(10)
Zimowe Skierniewice
 
(9)
Zimowe Ząbkowice Śląskie
 
(9)
Zimowe Pruszewiec
 
(9)
Zimowe Krasnystaw
 
(9)
Zimowe Komorniki
 
(8)
Zimowe Rydułtowy
 
(8)
Zimowe Żywiec
 
(8)
Zimowe Sierakowice
 
(7)
Zimowe Milicz
 
(7)
Zimowe Siemiatycze
 
(7)
Zimowe Środa Śląska
 
(7)
Zimowe Kluczbork
 
(7)
Zimowe Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Zimowe Tarnowo Podgórne
 
(6)
Zimowe Wadowice
 
(6)
Zimowe Jelcz-Laskowice
 
(6)
Zimowe Wągrowiec
 
(6)
Zimowe Namysłów
 
(6)
Zimowe Słomniki
 
(6)
Zimowe Rakoniewice
 
(6)
Zimowe Świnoujście
 
(6)
Zimowe Myszków
 
(6)
Zimowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Zimowe Nowy Targ
 
(6)
Zimowe Byczyna
 
(6)
Zimowe Kołaków
 
(6)
Zimowe Józefów
 
(5)
Zimowe Łęczna
 
(5)
Zimowe Kryspinów
 
(5)
Zimowe Janów
 
(5)
Zimowe Zgorzała
 
(5)
Zimowe Gubin
 
(5)
Zimowe Koluszki
 
(5)
Zimowe Białogard
 
(5)
Zimowe Gilowice
 
(5)
Zimowe Kampinos
 
(5)
Zimowe Imielin
 
(5)
Zimowe Brzozów
 
(5)
Zimowe Dąbrówka
 
(4)
Zimowe Tokarnia
 
(4)
Zimowe Tworóg
 
(4)
Zimowe Zagórz
 
(4)
Zimowe Słupca
 
(4)
Zimowe Syców
 
(4)
Zimowe Tczew
 
(4)
Zimowe Morąg
 
(4)
Zimowe Celestynów
 
(4)
Zimowe Suchedniów
 
(4)
Zimowe Warta
 
(4)
Zimowe Łęczyca
 
(4)
Zimowe Truskolasy
 
(4)
Zimowe Ćmielów
 
(4)
Zimowe Koło
 
(4)
Zimowe Wojkowice
 
(4)
Zimowe Majdan Królewski
 
(4)