| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Goodyear |
| Szerokość opony | 225 mm |
| Profil opony | 60 |
| Średnica | 18" |
| Klasa | premium |
| Model | Efficientgrip 2 SUV |
| Indeks prędkości | H do 210 km/h |
| Indeks nośności | 100 - 800 kg |
| Opór toczenia | B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | A |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Liczba opon w ofercie | Komplet 4 szt. |
| EAN (GTIN) | 4038526076342 |
| Kod producenta | 581660 |
| Kod EPREL | 666178 |
| Kod taryfy celnej | 40111000 |
O przedmiocie
Oferta: cb9d6c98-ed42-4f75-af6e-20e1aaff2bf7
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(1268)
Letnie Lublin
 
(191)
Letnie Kielce
 
(134)
Letnie Sosnowiec
 
(123)
Letnie Kłodzko
 
(120)
Letnie Gliwice
 
(103)
Letnie Opole
 
(85)
Letnie Zgierz
 
(74)
Letnie Krotoszyn
 
(48)
Letnie Mysłowice
 
(43)
Letnie Jelenia Góra
 
(40)
Letnie Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Letnie Legionowo
 
(37)
Letnie Siemianowice Śląskie
 
(35)
Letnie Elbląg
 
(34)
Letnie Kobyłka
 
(33)
Letnie Stargard
 
(33)
Letnie Grodzisk Mazowiecki
 
(33)
Letnie Będzin
 
(33)
Letnie Mikołów
 
(27)
Letnie Ełk
 
(25)
Letnie Zamość
 
(25)
Letnie Jarosław
 
(23)
Letnie Józefów
 
(22)
Letnie Plewiska
 
(22)
Letnie Żywiec
 
(21)
Letnie Skierniewice
 
(20)
Letnie Bochnia
 
(18)
Letnie Wągrowiec
 
(18)
Letnie Komorniki
 
(18)
Letnie Łuków
 
(17)
Letnie Chodzież
 
(17)
Letnie Myślenice
 
(17)
Letnie Wadowice
 
(16)
Letnie Kluczbork
 
(16)
Letnie Suchedniów
 
(16)
Letnie Milicz
 
(15)
Letnie Szczecinek
 
(14)
Letnie Puławy
 
(14)
Letnie Syców
 
(12)
Letnie Góra
 
(12)
Letnie Koło
 
(12)
Letnie Pępowo
 
(12)
Letnie Przemyśl
 
(12)
Letnie Poraj
 
(12)
Letnie Jabłonna
 
(11)
Letnie Łęczyca
 
(11)
Letnie Zambrów
 
(11)
Letnie Myszków
 
(11)
Letnie Ropczyce
 
(10)
Letnie Opalenica
 
(9)
Letnie Łęczna
 
(9)
Letnie Nowy Targ
 
(9)
Letnie Piaski
 
(9)
Letnie Płońsk
 
(9)
Letnie Krasnystaw
 
(8)
Letnie Ustroń
 
(8)
Letnie Przeginia
 
(8)
Letnie Limanowa
 
(8)
Letnie Stęszew
 
(8)
Letnie Gozdnica
 
(8)
Letnie Kamionki
 
(8)
Letnie Janki
 
(7)
Letnie Kostrzyn nad Odrą
 
(7)
Letnie Celestynów
 
(7)
Letnie Zabierzów
 
(7)
Letnie Niemodlin
 
(7)
Letnie Brwinów
 
(7)
Letnie Tuliszków
 
(7)
Letnie Imielin
 
(6)
Letnie Dopiewiec
 
(6)
Letnie Gorzyce
 
(6)
Letnie Wołów
 
(6)
Letnie Rakoniewice
 
(6)
Letnie Daleszyce
 
(6)
Letnie Sierpc
 
(6)
Letnie Olsztynek
 
(6)
Letnie Nowa Wola
 
(6)
Letnie Rymanów
 
(6)
Letnie Jastrowie
 
(6)
Letnie Zbąszynek
 
(6)
Letnie Stary Sącz
 
(6)
Letnie Słupca
 
(6)
Letnie Braniewo
 
(6)
Letnie Tarnowa
 
(6)
Letnie Mszana Dolna
 
(6)
Letnie Wojkowice
 
(5)
Letnie Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Letnie Bratoszewice
 
(5)
Letnie Rydułtowy
 
(5)
Letnie Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Letnie Wałcz
 
(5)
Letnie Zakroczym
 
(5)
Letnie Grabów nad Prosną
 
(5)
Letnie Raszków
 
(5)
Letnie Tarnowo Podgórne
 
(5)