| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Goodyear |
| Szerokość opony | 215 mm |
| Profil opony | 65 |
| Średnica | 16" |
| Klasa | premium |
| Model | Efficientgrip Cargo |
| Indeks prędkości | T do 190 km/h |
| Indeks nośności | 109/107 - 1030/975 kg |
| Opór toczenia | C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | A |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Informacje dodatkowe | wzmocnienie (C) |
| Liczba opon w ofercie | Komplet 4 szt. |
| Rok produkcji | 2025 |
| EAN (GTIN) | 5452000449894 |
| Kod producenta | 568076 |
| Kod EPREL | 611597 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 47ac2554-bb58-4d9e-a8e5-ba8304c6a306
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(35)
Letnie Kraków
 
(23)
Letnie Drezdenko
 
(18)
Letnie Poznań
 
(17)
Letnie Wrocław
 
(15)
Letnie Łódź
 
(13)
Letnie Lublin
 
(13)
Letnie Rzeszów
 
(11)
Letnie Kielce
 
(11)
Letnie Katowice
 
(9)
Letnie Gdańsk
 
(9)
Letnie Bydgoszcz
 
(8)
Letnie Szczecin
 
(7)
Letnie Częstochowa
 
(7)
Letnie Gdynia
 
(7)
Letnie Góra
 
(7)
Letnie Mszana Górna
 
(5)
Letnie Toruń
 
(5)
Letnie Sadowne
 
(5)
Letnie Michałowice
 
(4)
Letnie Zielona Góra
 
(4)
Letnie Jędrzejów
 
(4)
Letnie Jankowice
 
(4)
Letnie Bielsko-Biała
 
(4)
Letnie Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Letnie Gniezno
 
(4)
Letnie Sosnowiec
 
(4)
Letnie Daleszyce
 
(4)
Letnie Tarnowskie Góry
 
(4)
Letnie Rawa Mazowiecka
 
(4)