| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Kumho |
| Model | Ecsta PS71 |
| Liczba opon w ofercie | Komplet 4 szt. |
| Szerokość opony | 235 mm |
| Profil opony | 50 |
| Średnica | 19" |
| Indeks prędkości | V do 240 km/h |
| Indeks nośności | 103 - 875 kg |
| Informacje dodatkowe | rant ochronny |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7f6aa3cc-99da-4ed4-9366-82811516fdef
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(1302)
Letnie Lublin
 
(190)
Letnie Kielce
 
(138)
Letnie Kłodzko
 
(120)
Letnie Sosnowiec
 
(119)
Letnie Gliwice
 
(107)
Letnie Opole
 
(86)
Letnie Zgierz
 
(72)
Letnie Krotoszyn
 
(51)
Letnie Piaseczno
 
(46)
Letnie Ostrów Wielkopolski
 
(42)
Letnie Jelenia Góra
 
(42)
Letnie Mysłowice
 
(41)
Letnie Elbląg
 
(37)
Letnie Legionowo
 
(36)
Letnie Stargard
 
(33)
Letnie Kobyłka
 
(33)
Letnie Grodzisk Mazowiecki
 
(32)
Letnie Siemianowice Śląskie
 
(31)
Letnie Będzin
 
(31)
Letnie Mikołów
 
(27)
Letnie Jarosław
 
(26)
Letnie Ełk
 
(25)
Letnie Zamość
 
(25)
Letnie Starachowice
 
(24)
Letnie Plewiska
 
(21)
Letnie Żywiec
 
(21)
Letnie Chodzież
 
(20)
Letnie Skierniewice
 
(20)
Letnie Józefów
 
(20)
Letnie Wągrowiec
 
(19)
Letnie Bochnia
 
(19)
Letnie Tczew
 
(18)
Letnie Komorniki
 
(18)
Letnie Łuków
 
(18)
Letnie Milicz
 
(17)
Letnie Myślenice
 
(17)
Letnie Wadowice
 
(16)
Letnie Suchedniów
 
(15)
Letnie Puławy
 
(14)
Letnie Kluczbork
 
(14)
Letnie Szczecinek
 
(14)
Letnie Koluszki
 
(14)
Letnie Przemyśl
 
(13)
Letnie Koło
 
(13)
Letnie Syców
 
(12)
Letnie Góra
 
(12)
Letnie Myszków
 
(12)
Letnie Poraj
 
(12)
Letnie Pępowo
 
(11)
Letnie Piaski
 
(11)
Letnie Łęczyca
 
(11)
Letnie Nowy Targ
 
(11)
Letnie Ropczyce
 
(11)
Letnie Jabłonna
 
(10)
Letnie Zambrów
 
(10)
Letnie Płońsk
 
(9)
Letnie Śrem
 
(8)
Letnie Krasnystaw
 
(8)
Letnie Ustroń
 
(8)
Letnie Gozdnica
 
(8)
Letnie Limanowa
 
(8)
Letnie Wołów
 
(7)
Letnie Łęczna
 
(7)
Letnie Janki
 
(7)
Letnie Brwinów
 
(7)
Letnie Tuliszków
 
(7)
Letnie Celestynów
 
(7)
Letnie Słupca
 
(7)
Letnie Kamionki
 
(7)
Letnie Daleszyce
 
(6)
Letnie Przeginia
 
(6)
Letnie Gorzyce
 
(6)
Letnie Dopiewiec
 
(6)
Letnie Nowa Wola
 
(6)
Letnie Stęszew
 
(6)
Letnie Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Letnie Sztum
 
(6)
Letnie Nieporęt
 
(6)
Letnie Jastrowie
 
(6)
Letnie Zbąszynek
 
(6)
Letnie Tarnowa
 
(6)
Letnie Olsztynek
 
(6)
Letnie Łochowo
 
(5)
Letnie Wojkowice
 
(5)
Letnie Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Letnie Mogilany
 
(5)
Letnie Bratoszewice
 
(5)
Letnie Rydułtowy
 
(5)
Letnie Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Letnie Wałcz
 
(5)
Letnie Zakroczym
 
(5)
Letnie Grabów nad Prosną
 
(5)
Letnie Raszków
 
(5)
Letnie Tarnowo Podgórne
 
(5)
Letnie Kryspinów
 
(5)