| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Continental |
| Liczba opon w ofercie | Komplet 4 szt. |
| Szerokość opony | 245 mm |
| Rok produkcji | 2015 |
| Profil opony | 45 |
| Średnica | 18" |
| Informacje dodatkowe | run flat |
| Indeks nośności | 96 - 710 kg |
| Indeks prędkości | Y do 300 km/h |
| Model | ContiSportContact 3e SSR |
| Homologacja | * - BMW |
O przedmiocie
Oferta: 274556a4-b4e5-481c-acda-832f9cba8589
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(1256)
Letnie Lublin
 
(188)
Letnie Kielce
 
(134)
Letnie Sosnowiec
 
(123)
Letnie Kłodzko
 
(120)
Letnie Zgierz
 
(113)
Letnie Gliwice
 
(104)
Letnie Opole
 
(86)
Letnie Krotoszyn
 
(48)
Letnie Mysłowice
 
(43)
Letnie Jelenia Góra
 
(40)
Letnie Legionowo
 
(38)
Letnie Siemianowice Śląskie
 
(35)
Letnie Ostrów Wielkopolski
 
(35)
Letnie Stargard
 
(35)
Letnie Elbląg
 
(34)
Letnie Grodzisk Mazowiecki
 
(33)
Letnie Będzin
 
(33)
Letnie Kobyłka
 
(31)
Letnie Mikołów
 
(26)
Letnie Ełk
 
(25)
Letnie Zamość
 
(25)
Letnie Jarosław
 
(23)
Letnie Plewiska
 
(23)
Letnie Józefów
 
(22)
Letnie Żywiec
 
(20)
Letnie Skierniewice
 
(19)
Letnie Chodzież
 
(18)
Letnie Wągrowiec
 
(18)
Letnie Komorniki
 
(18)
Letnie Myślenice
 
(17)
Letnie Puławy
 
(16)
Letnie Wadowice
 
(16)
Letnie Kluczbork
 
(16)
Letnie Łuków
 
(16)
Letnie Suchedniów
 
(16)
Letnie Bochnia
 
(15)
Letnie Milicz
 
(15)
Letnie Szczecinek
 
(13)
Letnie Ropczyce
 
(12)
Letnie Przemyśl
 
(12)
Letnie Łęczyca
 
(12)
Letnie Poraj
 
(12)
Letnie Syców
 
(12)
Letnie Koło
 
(12)
Letnie Góra
 
(12)
Letnie Jabłonna
 
(11)
Letnie Myszków
 
(11)
Letnie Zambrów
 
(11)
Letnie Nowy Targ
 
(9)
Letnie Łęczna
 
(9)
Letnie Płońsk
 
(9)
Letnie Piaski
 
(9)
Letnie Opalenica
 
(9)
Letnie Gozdnica
 
(8)
Letnie Przeginia
 
(8)
Letnie Kamionki
 
(8)
Letnie Krasnystaw
 
(8)
Letnie Ustroń
 
(8)
Letnie Stęszew
 
(8)
Letnie Sierpc
 
(7)
Letnie Niemodlin
 
(7)
Letnie Braniewo
 
(7)
Letnie Kostrzyn nad Odrą
 
(7)
Letnie Janki
 
(7)
Letnie Brwinów
 
(7)
Letnie Tuliszków
 
(7)
Letnie Celestynów
 
(7)
Letnie Wołów
 
(6)
Letnie Nowa Wola
 
(6)
Letnie Rydułtowy
 
(6)
Letnie Olsztynek
 
(6)
Letnie Grabów nad Prosną
 
(6)
Letnie Dopiewiec
 
(6)
Letnie Rakoniewice
 
(6)
Letnie Jastrowie
 
(6)
Letnie Zbąszynek
 
(6)
Letnie Słupca
 
(6)
Letnie Tarnowa
 
(6)
Letnie Imielin
 
(6)
Letnie Daleszyce
 
(6)
Letnie Rymanów
 
(6)
Letnie Mszana Dolna
 
(6)
Letnie Godziszka
 
(5)
Letnie Gryfice
 
(5)
Letnie Nowe Miasto nad Pilicą
 
(5)
Letnie Koronowo
 
(5)
Letnie Zakroczym
 
(5)
Letnie Klimontów
 
(5)
Letnie Kryspinów
 
(5)
Letnie Wojkowice
 
(5)
Letnie Tuszyn
 
(5)
Letnie Lipusz
 
(5)
Letnie Wałcz
 
(5)
Letnie Borówiec
 
(5)
Letnie Tarnowo Podgórne
 
(5)