| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Yokohama |
| Szerokość opony | 185 mm |
| Profil opony | 55 |
| Średnica | 16" |
| Klasa | premium |
| Model | BluEarth-Es ES32 |
| Indeks prędkości | V do 240 km/h |
| Indeks nośności | 83 - 487 kg |
| Opór toczenia | C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | C |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Hałas zewnętrzny | 68 dB |
| EAN (GTIN) | 4968814925208 |
| Kod producenta | R2425 |
| Kod EPREL | 631273 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: abb8dba6-e4cb-4b12-ae35-39973a742b3f
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(1263)
Letnie Lublin
 
(188)
Letnie Kielce
 
(138)
Letnie Sosnowiec
 
(123)
Letnie Kłodzko
 
(120)
Letnie Zgierz
 
(113)
Letnie Gliwice
 
(104)
Letnie Opole
 
(84)
Letnie Krotoszyn
 
(48)
Letnie Mysłowice
 
(43)
Letnie Jelenia Góra
 
(40)
Letnie Legionowo
 
(37)
Letnie Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Letnie Siemianowice Śląskie
 
(35)
Letnie Stargard
 
(34)
Letnie Grodzisk Mazowiecki
 
(33)
Letnie Kobyłka
 
(33)
Letnie Będzin
 
(33)
Letnie Elbląg
 
(33)
Letnie Mikołów
 
(27)
Letnie Ełk
 
(25)
Letnie Zamość
 
(24)
Letnie Jarosław
 
(23)
Letnie Plewiska
 
(22)
Letnie Józefów
 
(22)
Letnie Żywiec
 
(21)
Letnie Skierniewice
 
(20)
Letnie Bochnia
 
(19)
Letnie Wągrowiec
 
(18)
Letnie Komorniki
 
(18)
Letnie Łuków
 
(17)
Letnie Myślenice
 
(17)
Letnie Chodzież
 
(17)
Letnie Suchedniów
 
(16)
Letnie Kluczbork
 
(16)
Letnie Wadowice
 
(16)
Letnie Milicz
 
(15)
Letnie Szczecinek
 
(14)
Letnie Koluszki
 
(14)
Letnie Puławy
 
(14)
Letnie Koło
 
(12)
Letnie Poraj
 
(12)
Letnie Pępowo
 
(12)
Letnie Ropczyce
 
(12)
Letnie Przemyśl
 
(12)
Letnie Góra
 
(12)
Letnie Syców
 
(12)
Letnie Myszków
 
(11)
Letnie Zambrów
 
(11)
Letnie Jabłonna
 
(11)
Letnie Łęczyca
 
(11)
Letnie Opalenica
 
(9)
Letnie Łęczna
 
(9)
Letnie Nowy Targ
 
(9)
Letnie Piaski
 
(9)
Letnie Płońsk
 
(9)
Letnie Gozdnica
 
(8)
Letnie Krasnystaw
 
(8)
Letnie Stęszew
 
(8)
Letnie Przeginia
 
(8)
Letnie Limanowa
 
(8)
Letnie Kamionki
 
(8)
Letnie Ustroń
 
(8)
Letnie Sierpc
 
(7)
Letnie Niemodlin
 
(7)
Letnie Brwinów
 
(7)
Letnie Kostrzyn nad Odrą
 
(7)
Letnie Janki
 
(7)
Letnie Tuliszków
 
(7)
Letnie Celestynów
 
(7)
Letnie Braniewo
 
(7)
Letnie Zabierzów
 
(7)
Letnie Wołów
 
(6)
Letnie Nowa Wola
 
(6)
Letnie Olsztynek
 
(6)
Letnie Grabów nad Prosną
 
(6)
Letnie Dopiewiec
 
(6)
Letnie Gorzyce
 
(6)
Letnie Rakoniewice
 
(6)
Letnie Jastrowie
 
(6)
Letnie Zbąszynek
 
(6)
Letnie Słupca
 
(6)
Letnie Tarnowa
 
(6)
Letnie Imielin
 
(6)
Letnie Daleszyce
 
(6)
Letnie Rymanów
 
(6)
Letnie Stary Sącz
 
(6)
Letnie Mszana Dolna
 
(6)
Letnie Nowe Miasto nad Pilicą
 
(5)
Letnie Klimontów
 
(5)
Letnie Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Letnie Zakroczym
 
(5)
Letnie Kryspinów
 
(5)
Letnie Ślęza
 
(5)
Letnie Lipusz
 
(5)
Letnie Wałcz
 
(5)