| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Model | inny |
| Klasa | pozostałe marki |
| Szerokość opony | 215 mm |
| Profil opony | 50 |
| Średnica | 17" |
| Indeks prędkości | W do 270 km/h |
| Indeks nośności | 95 - 690 kg |
| Opór toczenia | C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | B |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Informacje dodatkowe | wzmocnienie (XL), rant ochronny |
| Kod producenta | 625H |
| EAN (GTIN) | 6971901473399 |
| Kod EPREL | 623189 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: df622187-fe3b-4cfc-a593-2eb4d992f31b
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(1302)
Letnie Lublin
 
(200)
Letnie Kielce
 
(137)
Letnie Sosnowiec
 
(126)
Letnie Kłodzko
 
(120)
Letnie Gliwice
 
(102)
Letnie Opole
 
(87)
Letnie Zgierz
 
(66)
Letnie Krotoszyn
 
(51)
Letnie Piaseczno
 
(46)
Letnie Jelenia Góra
 
(42)
Letnie Mysłowice
 
(41)
Letnie Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Letnie Legionowo
 
(36)
Letnie Elbląg
 
(34)
Letnie Kobyłka
 
(33)
Letnie Stargard
 
(32)
Letnie Siemianowice Śląskie
 
(31)
Letnie Będzin
 
(31)
Letnie Grodzisk Mazowiecki
 
(27)
Letnie Mikołów
 
(27)
Letnie Jarosław
 
(26)
Letnie Zamość
 
(25)
Letnie Ełk
 
(24)
Letnie Plewiska
 
(21)
Letnie Skierniewice
 
(20)
Letnie Chodzież
 
(20)
Letnie Józefów
 
(19)
Letnie Wągrowiec
 
(19)
Letnie Łuków
 
(18)
Letnie Komorniki
 
(18)
Letnie Myślenice
 
(17)
Letnie Bochnia
 
(16)
Letnie Wadowice
 
(16)
Letnie Żywiec
 
(16)
Letnie Koluszki
 
(15)
Letnie Milicz
 
(15)
Letnie Suchedniów
 
(15)
Letnie Puławy
 
(14)
Letnie Kluczbork
 
(14)
Letnie Szczecinek
 
(14)
Letnie Przemyśl
 
(13)
Letnie Myszków
 
(12)
Letnie Góra
 
(12)
Letnie Poraj
 
(12)
Letnie Syców
 
(12)
Letnie Koło
 
(12)
Letnie Ropczyce
 
(11)
Letnie Piaski
 
(11)
Letnie Pępowo
 
(11)
Letnie Nowy Targ
 
(11)
Letnie Zambrów
 
(10)
Letnie Jabłonna
 
(10)
Letnie Łęczyca
 
(10)
Letnie Płońsk
 
(9)
Letnie Gozdnica
 
(8)
Letnie Limanowa
 
(8)
Letnie Krasnystaw
 
(8)
Letnie Ustroń
 
(8)
Letnie Śrem
 
(8)
Letnie Wołów
 
(7)
Letnie Brwinów
 
(7)
Letnie Słupca
 
(7)
Letnie Tuliszków
 
(7)
Letnie Łęczna
 
(7)
Letnie Celestynów
 
(7)
Letnie Grabów nad Prosną
 
(7)
Letnie Janki
 
(7)
Letnie Przeginia
 
(7)
Letnie Kamionki
 
(7)
Letnie Nowa Wola
 
(6)
Letnie Olsztynek
 
(6)
Letnie Stęszew
 
(6)
Letnie Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Letnie Dopiewiec
 
(6)
Letnie Gorzyce
 
(6)
Letnie Jastrowie
 
(6)
Letnie Zbąszynek
 
(6)
Letnie Tarnowa
 
(6)
Letnie Daleszyce
 
(6)
Letnie Stary Sącz
 
(5)
Letnie Nowe Miasto nad Pilicą
 
(5)
Letnie Zabierzów
 
(5)
Letnie Zakroczym
 
(5)
Letnie Wojkowice
 
(5)
Letnie Lipusz
 
(5)
Letnie Kryspinów
 
(5)
Letnie Łochowo
 
(5)
Letnie Pasłęk
 
(5)
Letnie Wałcz
 
(5)
Letnie Osielsko
 
(5)
Letnie Zgorzała
 
(5)
Letnie Godziszka
 
(5)
Letnie Rymanów
 
(5)
Letnie Zelów
 
(5)
Letnie Chełmno
 
(5)