| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Continental |
| Model | ContiEcoContact 5 |
| Klasa | premium |
| Szerokość opony | 235 mm |
| Profil opony | 60 |
| Średnica | 18" |
| Indeks prędkości | V do 240 km/h |
| Indeks nośności | 107 - 975 kg |
| Opór toczenia | A |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | B |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Rodzaj | TL - bezdętkowe |
O przedmiocie
Oferta: 7b299842-9be9-4181-b849-933b5a98fbb5
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(171)
Letnie Kraków
 
(80)
Letnie Wrocław
 
(63)
Letnie Łódź
 
(49)
Letnie Poznań
 
(48)
Letnie Gdańsk
 
(45)
Letnie Szczecin
 
(32)
Letnie Gdynia
 
(27)
Letnie Katowice
 
(26)
Letnie Kielce
 
(22)
Letnie Lublin
 
(21)
Letnie Bydgoszcz
 
(17)
Letnie Rzeszów
 
(17)
Letnie Białystok
 
(16)
Letnie Kłodzko
 
(15)
Letnie Radom
 
(15)
Letnie Rybnik
 
(14)
Letnie Marki
 
(13)
Letnie Sosnowiec
 
(12)
Letnie Olsztyn
 
(12)
Letnie Dąbrowa Górnicza
 
(11)
Letnie Tarnów
 
(11)
Letnie Bielsko-Biała
 
(11)
Letnie Wejherowo
 
(11)
Letnie Płock
 
(10)
Letnie Bytom
 
(10)
Letnie Świdnica
 
(9)
Letnie Zielona Góra
 
(9)
Letnie Częstochowa
 
(9)
Letnie Jędrzejów
 
(8)
Letnie Bolesławiec
 
(8)
Letnie Ruda Śląska
 
(8)
Letnie Zawiercie
 
(8)
Letnie Legnica
 
(8)
Letnie Opole
 
(8)
Letnie Siedlce
 
(8)
Letnie Zabrze
 
(8)
Letnie Toruń
 
(8)
Letnie Piaseczno
 
(8)
Letnie Lubin
 
(7)
Letnie Słupsk
 
(7)
Letnie Gniezno
 
(7)
Letnie Pruszków
 
(7)
Letnie Leszno
 
(7)
Letnie Nowy Sącz
 
(7)
Letnie Wieliczka
 
(7)
Letnie Mysłowice
 
(6)
Letnie Gorzów Wielkopolski
 
(6)
Letnie Jastrzębie-Zdrój
 
(6)
Letnie Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Letnie Łańcut
 
(6)
Letnie Krotoszyn
 
(6)
Letnie Kalisz
 
(5)
Letnie Grudziądz
 
(5)
Letnie Koszalin
 
(5)
Letnie Skawina
 
(5)
Letnie Legionowo
 
(5)
Letnie Żyrardów
 
(5)
Letnie Starachowice
 
(5)
Letnie Sopot
 
(5)
Letnie Tychy
 
(5)
Letnie Bochnia
 
(5)
Letnie Łaziska Górne
 
(5)
Letnie Luboń
 
(5)
Letnie Biała Podlaska
 
(5)
Letnie Tarnowskie Góry
 
(5)
Letnie Otwock
 
(5)
Letnie Dzierżoniów
 
(5)
Letnie Wołomin
 
(5)
Letnie Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Letnie Świnoujście
 
(5)
Letnie Tomaszów Mazowiecki
 
(5)
Letnie Zgierz
 
(5)
Letnie Jelenia Góra
 
(5)
Letnie Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Letnie Sieradz
 
(4)
Letnie Chełm
 
(4)
Letnie Olkusz
 
(4)
Letnie Chorzów
 
(4)
Letnie Mszana Dolna
 
(4)
Letnie Konin
 
(4)
Letnie Józefów
 
(4)
Letnie Elbląg
 
(4)
Letnie Stargard
 
(4)
Letnie Włocławek
 
(4)
Letnie Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Letnie Przasnysz
 
(4)
Letnie Sędziszów Małopolski
 
(4)
Letnie Gliwice
 
(4)
Letnie Siemianowice Śląskie
 
(4)
Letnie Kościan
 
(4)
Letnie Kamienica
 
(4)
Letnie Piła
 
(4)
Letnie Sanok
 
(4)
Letnie Szczecinek
 
(4)
Letnie Dębica
 
(4)