| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Firemax |
| Model | inny |
| Klasa | pozostałe marki |
| Kod producenta | F0615 |
| Szerokość opony | 225 mm |
| Profil opony | 45 |
| Średnica | 17" |
| EAN (GTIN) | 6931644205114 |
| Kod EPREL | 623192 |
| Indeks prędkości | W do 270 km/h |
| Indeks nośności | 94 - 670 kg |
| Opór toczenia | C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | B |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Informacje dodatkowe | rant ochronny, wzmocnienie (XL) |
| Rok produkcji | 2022 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: a0e4f33b-7467-4c90-bc45-e43d2efda398
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(1273)
Letnie Lublin
 
(188)
Letnie Kielce
 
(138)
Letnie Sosnowiec
 
(125)
Letnie Kłodzko
 
(120)
Letnie Gliwice
 
(108)
Letnie Opole
 
(92)
Letnie Zgierz
 
(72)
Letnie Krotoszyn
 
(51)
Letnie Piaseczno
 
(46)
Letnie Ostrów Wielkopolski
 
(42)
Letnie Jelenia Góra
 
(42)
Letnie Mysłowice
 
(41)
Letnie Elbląg
 
(37)
Letnie Legionowo
 
(36)
Letnie Stargard
 
(33)
Letnie Kobyłka
 
(33)
Letnie Grodzisk Mazowiecki
 
(32)
Letnie Będzin
 
(31)
Letnie Siemianowice Śląskie
 
(31)
Letnie Mikołów
 
(27)
Letnie Jarosław
 
(26)
Letnie Zamość
 
(26)
Letnie Ełk
 
(25)
Letnie Starachowice
 
(23)
Letnie Plewiska
 
(23)
Letnie Żywiec
 
(21)
Letnie Chodzież
 
(20)
Letnie Skierniewice
 
(20)
Letnie Józefów
 
(20)
Letnie Bochnia
 
(19)
Letnie Wągrowiec
 
(19)
Letnie Komorniki
 
(18)
Letnie Łuków
 
(18)
Letnie Tczew
 
(18)
Letnie Myślenice
 
(17)
Letnie Milicz
 
(17)
Letnie Wadowice
 
(16)
Letnie Suchedniów
 
(15)
Letnie Puławy
 
(14)
Letnie Kluczbork
 
(14)
Letnie Koluszki
 
(14)
Letnie Szczecinek
 
(13)
Letnie Koło
 
(13)
Letnie Syców
 
(12)
Letnie Poraj
 
(12)
Letnie Góra
 
(12)
Letnie Myszków
 
(12)
Letnie Przemyśl
 
(12)
Letnie Pępowo
 
(11)
Letnie Nowy Targ
 
(11)
Letnie Łęczyca
 
(11)
Letnie Piaski
 
(11)
Letnie Ropczyce
 
(11)
Letnie Zambrów
 
(10)
Letnie Jabłonna
 
(10)
Letnie Płońsk
 
(9)
Letnie Śrem
 
(8)
Letnie Limanowa
 
(8)
Letnie Krasnystaw
 
(8)
Letnie Gozdnica
 
(8)
Letnie Ustroń
 
(8)
Letnie Janki
 
(7)
Letnie Łęczna
 
(7)
Letnie Wołów
 
(7)
Letnie Brwinów
 
(7)
Letnie Tuliszków
 
(7)
Letnie Celestynów
 
(7)
Letnie Słupca
 
(7)
Letnie Kamionki
 
(7)
Letnie Dopiewiec
 
(6)
Letnie Jastrowie
 
(6)
Letnie Zbąszynek
 
(6)
Letnie Daleszyce
 
(6)
Letnie Olsztynek
 
(6)
Letnie Nowa Wola
 
(6)
Letnie Tarnowa
 
(6)
Letnie Nieporęt
 
(6)
Letnie Stary Sącz
 
(6)
Letnie Gorzyce
 
(6)
Letnie Sztum
 
(6)
Letnie Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Letnie Stęszew
 
(6)
Letnie Przeginia
 
(6)
Letnie Mogilany
 
(5)
Letnie Łochowo
 
(5)
Letnie Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Letnie Zelów
 
(5)
Letnie Imielin
 
(5)
Letnie Białogard
 
(5)
Letnie Kryspinów
 
(5)
Letnie Godziszka
 
(5)
Letnie Zgorzała
 
(5)
Letnie Rymanów
 
(5)
Letnie Grabów nad Prosną
 
(5)
Letnie Zakroczym
 
(5)