| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Goodyear |
| Model | EfficientGrip Performance |
| Klasa | premium |
| Liczba opon w ofercie | Komplet 4 szt. |
| Szerokość opony | 205 mm |
| Profil opony | 55 |
| Średnica | 16" |
| Indeks prędkości | V do 240 km/h |
| Indeks nośności | 91 - 615 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 636034da-9ea2-44b5-91b5-a1ced32a6184
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(1277)
Letnie Lublin
 
(189)
Letnie Kielce
 
(139)
Letnie Kłodzko
 
(120)
Letnie Sosnowiec
 
(120)
Letnie Gliwice
 
(108)
Letnie Opole
 
(85)
Letnie Zgierz
 
(71)
Letnie Krotoszyn
 
(48)
Letnie Jelenia Góra
 
(42)
Letnie Ostrów Wielkopolski
 
(41)
Letnie Mysłowice
 
(40)
Letnie Legionowo
 
(37)
Letnie Będzin
 
(34)
Letnie Siemianowice Śląskie
 
(34)
Letnie Elbląg
 
(33)
Letnie Grodzisk Mazowiecki
 
(33)
Letnie Kobyłka
 
(33)
Letnie Stargard
 
(31)
Letnie Mikołów
 
(27)
Letnie Zamość
 
(26)
Letnie Ełk
 
(24)
Letnie Jarosław
 
(24)
Letnie Plewiska
 
(22)
Letnie Żywiec
 
(21)
Letnie Józefów
 
(21)
Letnie Chodzież
 
(20)
Letnie Skierniewice
 
(20)
Letnie Wągrowiec
 
(19)
Letnie Bochnia
 
(19)
Letnie Komorniki
 
(18)
Letnie Myślenice
 
(17)
Letnie Łuków
 
(16)
Letnie Kluczbork
 
(16)
Letnie Wadowice
 
(16)
Letnie Milicz
 
(15)
Letnie Suchedniów
 
(15)
Letnie Szczecinek
 
(14)
Letnie Puławy
 
(14)
Letnie Przemyśl
 
(12)
Letnie Ropczyce
 
(12)
Letnie Poraj
 
(12)
Letnie Góra
 
(12)
Letnie Syców
 
(12)
Letnie Koło
 
(12)
Letnie Piaski
 
(11)
Letnie Łęczyca
 
(11)
Letnie Pępowo
 
(11)
Letnie Nowy Targ
 
(11)
Letnie Myszków
 
(11)
Letnie Zambrów
 
(10)
Letnie Jabłonna
 
(10)
Letnie Płońsk
 
(9)
Letnie Kamionki
 
(8)
Letnie Krasnystaw
 
(8)
Letnie Gozdnica
 
(8)
Letnie Limanowa
 
(8)
Letnie Przeginia
 
(8)
Letnie Ustroń
 
(8)
Letnie Niemodlin
 
(7)
Letnie Janki
 
(7)
Letnie Wołów
 
(7)
Letnie Brwinów
 
(7)
Letnie Tuliszków
 
(7)
Letnie Celestynów
 
(7)
Letnie Opalenica
 
(7)
Letnie Zbąszynek
 
(6)
Letnie Rakoniewice
 
(6)
Letnie Słupca
 
(6)
Letnie Mszana Dolna
 
(6)
Letnie Gorzyce
 
(6)
Letnie Daleszyce
 
(6)
Letnie Dopiewiec
 
(6)
Letnie Łęczna
 
(6)
Letnie Olsztynek
 
(6)
Letnie Stary Sącz
 
(6)
Letnie Tarnowa
 
(6)
Letnie Stęszew
 
(6)
Letnie Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Letnie Nowa Wola
 
(6)
Letnie Imielin
 
(6)
Letnie Jastrowie
 
(6)
Letnie Rymanów
 
(6)
Letnie Koronowo
 
(5)
Letnie Godziszka
 
(5)
Letnie Sobolew
 
(5)
Letnie Gryfice
 
(5)
Letnie Borówiec
 
(5)
Letnie Morąg
 
(5)
Letnie Kryspinów
 
(5)
Letnie Ślęza
 
(5)
Letnie Wojkowice
 
(5)
Letnie Tarnowo Podgórne
 
(5)
Letnie Tuszyn
 
(5)
Letnie Raszków
 
(5)
Letnie Białogard
 
(5)