| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Michelin |
| Klasa | premium |
| Model | Primacy 3 |
| Kod producenta | 210297 |
| Szerokość opony | 215 mm |
| Profil opony | 65 |
| Średnica | 16" |
| EAN (GTIN) | 3528702102978 |
| Kod EPREL | 409311 |
| Indeks prędkości | H do 210 km/h |
| Indeks nośności | 98 - 750 kg |
| Opór toczenia | B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | B |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Informacje dodatkowe | rant ochronny |
| Kod taryfy celnej | 40111000 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ae6b96a6-264f-43af-b628-0e91426cd0c6
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(1251)
Letnie Lublin
 
(188)
Letnie Kielce
 
(134)
Letnie Sosnowiec
 
(123)
Letnie Kłodzko
 
(120)
Letnie Zgierz
 
(113)
Letnie Gliwice
 
(104)
Letnie Opole
 
(86)
Letnie Krotoszyn
 
(48)
Letnie Mysłowice
 
(43)
Letnie Jelenia Góra
 
(40)
Letnie Legionowo
 
(38)
Letnie Ostrów Wielkopolski
 
(35)
Letnie Stargard
 
(35)
Letnie Siemianowice Śląskie
 
(35)
Letnie Elbląg
 
(34)
Letnie Będzin
 
(33)
Letnie Grodzisk Mazowiecki
 
(33)
Letnie Kobyłka
 
(31)
Letnie Zamość
 
(25)
Letnie Mikołów
 
(25)
Letnie Ełk
 
(25)
Letnie Jarosław
 
(23)
Letnie Plewiska
 
(23)
Letnie Józefów
 
(22)
Letnie Żywiec
 
(20)
Letnie Skierniewice
 
(19)
Letnie Chodzież
 
(18)
Letnie Wągrowiec
 
(18)
Letnie Komorniki
 
(18)
Letnie Myślenice
 
(17)
Letnie Puławy
 
(16)
Letnie Wadowice
 
(16)
Letnie Kluczbork
 
(16)
Letnie Łuków
 
(16)
Letnie Suchedniów
 
(16)
Letnie Milicz
 
(15)
Letnie Bochnia
 
(15)
Letnie Koluszki
 
(14)
Letnie Szczecinek
 
(13)
Letnie Góra
 
(12)
Letnie Łęczyca
 
(12)
Letnie Poraj
 
(12)
Letnie Ropczyce
 
(12)
Letnie Przemyśl
 
(12)
Letnie Syców
 
(12)
Letnie Koło
 
(12)
Letnie Pępowo
 
(12)
Letnie Jabłonna
 
(11)
Letnie Zambrów
 
(11)
Letnie Myszków
 
(11)
Letnie Łęczna
 
(9)
Letnie Nowy Targ
 
(9)
Letnie Piaski
 
(9)
Letnie Opalenica
 
(9)
Letnie Płońsk
 
(9)
Letnie Stęszew
 
(8)
Letnie Przeginia
 
(8)
Letnie Gozdnica
 
(8)
Letnie Ustroń
 
(8)
Letnie Limanowa
 
(8)
Letnie Kamionki
 
(8)
Letnie Krasnystaw
 
(8)
Letnie Niemodlin
 
(7)
Letnie Sierpc
 
(7)
Letnie Brwinów
 
(7)
Letnie Zabierzów
 
(7)
Letnie Tuliszków
 
(7)
Letnie Kostrzyn nad Odrą
 
(7)
Letnie Celestynów
 
(7)
Letnie Janki
 
(7)
Letnie Braniewo
 
(7)
Letnie Zbąszynek
 
(6)
Letnie Tarnowa
 
(6)
Letnie Imielin
 
(6)
Letnie Dopiewiec
 
(6)
Letnie Rydułtowy
 
(6)
Letnie Słupca
 
(6)
Letnie Nowa Wola
 
(6)
Letnie Olsztynek
 
(6)
Letnie Rakoniewice
 
(6)
Letnie Gorzyce
 
(6)
Letnie Grabów nad Prosną
 
(6)
Letnie Mszana Dolna
 
(6)
Letnie Jastrowie
 
(6)
Letnie Wołów
 
(6)
Letnie Rymanów
 
(6)
Letnie Daleszyce
 
(6)
Letnie Wojkowice
 
(5)
Letnie Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Letnie Bratoszewice
 
(5)
Letnie Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Letnie Wałcz
 
(5)
Letnie Zakroczym
 
(5)
Letnie Raszków
 
(5)
Letnie Tarnowo Podgórne
 
(5)