| Stan | Bardzo dobry |
| Rok produkcji | 2023 |
| Liczba opon w ofercie | Komplet 4 szt. |
| Marka | Nexen |
| Klasa | średnia |
| Profil opony | 70 |
| Średnica | 15" |
| Model | Classe Premiere |
| Indeks nośności | 102 - 850 kg |
| Szerokość opony | 225 mm |
| Indeks prędkości | Q do 160 km/h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c5e41df7-9698-4943-9676-e6a96ab49988
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(36)
Letnie Kraków
 
(22)
Letnie Drezdenko
 
(18)
Letnie Poznań
 
(18)
Letnie Wrocław
 
(16)
Letnie Łódź
 
(14)
Letnie Lublin
 
(11)
Letnie Kielce
 
(10)
Letnie Katowice
 
(9)
Letnie Gdańsk
 
(9)
Letnie Rzeszów
 
(8)
Letnie Bydgoszcz
 
(8)
Letnie Bytom
 
(7)
Letnie Częstochowa
 
(7)
Letnie Góra
 
(7)
Letnie Gdynia
 
(7)
Letnie Szczecin
 
(7)
Letnie Sadowne
 
(5)
Letnie Białystok
 
(5)
Letnie Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Letnie Mszana Górna
 
(5)
Letnie Kalisz
 
(5)
Letnie Marki
 
(4)
Letnie Sosnowiec
 
(4)
Letnie Jędrzejów
 
(4)
Letnie Daleszyce
 
(4)
Letnie Michałowice
 
(4)
Letnie Gniezno
 
(4)
Letnie Bilcza
 
(4)
Letnie Jankowice
 
(4)
Letnie Bielsko-Biała
 
(4)
Letnie Rawa Mazowiecka
 
(4)
Letnie Tarnowskie Góry
 
(4)