| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Pirelli |
| Szerokość opony | 235 mm |
| Profil opony | 55 |
| Średnica | 18" |
| Klasa | premium |
| Model | Scorpion |
| Indeks prędkości | V do 240 km/h |
| Indeks nośności | 100 - 800 kg |
| Opór toczenia | A |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | B |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Informacje dodatkowe | rant ochronny |
| EAN (GTIN) | 8019227383010 |
| Kod producenta | 3830100 |
| Kod EPREL | 596510 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2f0689c8-06d2-4a2a-a56c-6360c3f5b3a3
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(1294)
Letnie Lublin
 
(192)
Letnie Kielce
 
(137)
Letnie Kłodzko
 
(120)
Letnie Sosnowiec
 
(118)
Letnie Gliwice
 
(100)
Letnie Opole
 
(87)
Letnie Zgierz
 
(65)
Letnie Krotoszyn
 
(51)
Letnie Mysłowice
 
(43)
Letnie Jelenia Góra
 
(42)
Letnie Piaseczno
 
(40)
Letnie Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Letnie Legionowo
 
(36)
Letnie Elbląg
 
(34)
Letnie Kobyłka
 
(33)
Letnie Stargard
 
(32)
Letnie Siemianowice Śląskie
 
(31)
Letnie Będzin
 
(31)
Letnie Grodzisk Mazowiecki
 
(27)
Letnie Mikołów
 
(26)
Letnie Zamość
 
(25)
Letnie Ełk
 
(24)
Letnie Jarosław
 
(23)
Letnie Plewiska
 
(21)
Letnie Chodzież
 
(20)
Letnie Skierniewice
 
(20)
Letnie Józefów
 
(19)
Letnie Wągrowiec
 
(19)
Letnie Komorniki
 
(18)
Letnie Tczew
 
(18)
Letnie Łuków
 
(18)
Letnie Myślenice
 
(17)
Letnie Żywiec
 
(16)
Letnie Wadowice
 
(16)
Letnie Bochnia
 
(16)
Letnie Milicz
 
(15)
Letnie Koluszki
 
(15)
Letnie Suchedniów
 
(15)
Letnie Puławy
 
(14)
Letnie Kluczbork
 
(14)
Letnie Szczecinek
 
(14)
Letnie Koło
 
(12)
Letnie Poraj
 
(12)
Letnie Góra
 
(12)
Letnie Myszków
 
(12)
Letnie Przemyśl
 
(12)
Letnie Syców
 
(12)
Letnie Piaski
 
(11)
Letnie Nowy Targ
 
(11)
Letnie Ropczyce
 
(11)
Letnie Pępowo
 
(11)
Letnie Jabłonna
 
(10)
Letnie Zambrów
 
(10)
Letnie Łęczyca
 
(10)
Letnie Płońsk
 
(9)
Letnie Gozdnica
 
(8)
Letnie Krasnystaw
 
(8)
Letnie Ustroń
 
(8)
Letnie Śrem
 
(8)
Letnie Janki
 
(7)
Letnie Przeginia
 
(7)
Letnie Grabów nad Prosną
 
(7)
Letnie Łęczna
 
(7)
Letnie Brwinów
 
(7)
Letnie Tuliszków
 
(7)
Letnie Słupca
 
(7)
Letnie Celestynów
 
(7)
Letnie Wołów
 
(7)
Letnie Kamionki
 
(7)
Letnie Limanowa
 
(7)
Letnie Nowa Wola
 
(6)
Letnie Olsztynek
 
(6)
Letnie Stęszew
 
(6)
Letnie Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Letnie Dopiewiec
 
(6)
Letnie Gorzyce
 
(6)
Letnie Jastrowie
 
(6)
Letnie Zbąszynek
 
(6)
Letnie Tarnowa
 
(6)
Letnie Nieporęt
 
(6)
Letnie Daleszyce
 
(6)
Letnie Sztum
 
(6)
Letnie Łochowo
 
(5)
Letnie Zelów
 
(5)
Letnie Koronowo
 
(5)
Letnie Tuszyn
 
(5)
Letnie Gryfice
 
(5)
Letnie Godziszka
 
(5)
Letnie Białogard
 
(5)
Letnie Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Letnie Kryspinów
 
(5)
Letnie Zgorzała
 
(5)
Letnie Rymanów
 
(5)
Letnie Tarnowo Podgórne
 
(5)
Letnie Raszków
 
(5)