| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Pirelli |
| Szerokość opony | 255 mm |
| Profil opony | 35 |
| Średnica | 20" |
| Klasa | premium |
| Model | Winter 240 Sottozero |
| Indeks prędkości | V do 240 km/h |
| Indeks nośności | 97 - 730 kg |
| Opór toczenia | D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | C |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Informacje dodatkowe | wzmocnienie (XL), przyczepność na śniegu (3PMSF) |
| Liczba opon w ofercie | Komplet 4 szt. |
| Kod producenta | 1702500 |
| Rok produkcji | 2015 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 9c658420-82e6-444d-a639-cc01015aa30b
Podobne wyszukiwania
Zimowe Warszawa
 
(602)
Zimowe Lublin
 
(111)
Zimowe Kielce
 
(88)
Zimowe Bydgoszcz
 
(61)
Zimowe Sosnowiec
 
(58)
Zimowe Gliwice
 
(55)
Zimowe Dobiegniew
 
(46)
Zimowe Opole
 
(44)
Zimowe Piaseczno
 
(35)
Zimowe Zgierz
 
(28)
Zimowe Mysłowice
 
(28)
Zimowe Krotoszyn
 
(25)
Zimowe Jelenia Góra
 
(24)
Zimowe Grodzisk Mazowiecki
 
(22)
Zimowe Ostrów Wielkopolski
 
(21)
Zimowe Zamość
 
(20)
Zimowe Będzin
 
(19)
Zimowe Kłodzko
 
(19)
Zimowe Legionowo
 
(16)
Zimowe Kobyłka
 
(15)
Zimowe Przemyśl
 
(15)
Zimowe Mikołów
 
(14)
Zimowe Zawiercie
 
(14)
Zimowe Puławy
 
(14)
Zimowe Jarosław
 
(14)
Zimowe Elbląg
 
(13)
Zimowe Chodzież
 
(12)
Zimowe Siemianowice Śląskie
 
(12)
Zimowe Bolesławiec
 
(12)
Zimowe Janki
 
(12)
Zimowe Węgrów
 
(12)
Zimowe Brwinów
 
(12)
Zimowe Starachowice
 
(11)
Zimowe Łuków
 
(11)
Zimowe Ełk
 
(11)
Zimowe Myślenice
 
(10)
Zimowe Jabłonna
 
(10)
Zimowe Stargard
 
(10)
Zimowe Szczecinek
 
(10)
Zimowe Krasnystaw
 
(9)
Zimowe Pruszewiec
 
(9)
Zimowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Zimowe Bochnia
 
(9)
Zimowe Skierniewice
 
(9)
Zimowe Ząbkowice Śląskie
 
(9)
Zimowe Komorniki
 
(8)
Zimowe Siemiatycze
 
(8)
Zimowe Żywiec
 
(8)
Zimowe Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Zimowe Kluczbork
 
(7)
Zimowe Rydułtowy
 
(7)
Zimowe Wadowice
 
(7)
Zimowe Środa Śląska
 
(7)
Zimowe Namysłów
 
(6)
Zimowe Byczyna
 
(6)
Zimowe Myszków
 
(6)
Zimowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Zimowe Wągrowiec
 
(6)
Zimowe Kołaków
 
(6)
Zimowe Milicz
 
(6)
Zimowe Rakoniewice
 
(6)
Zimowe Nowy Targ
 
(6)
Zimowe Sierakowice
 
(6)
Zimowe Jelcz-Laskowice
 
(6)
Zimowe Koło
 
(6)
Zimowe Słomniki
 
(6)
Zimowe Tarnowo Podgórne
 
(6)
Zimowe Świnoujście
 
(6)
Zimowe Brzozów
 
(5)
Zimowe Imielin
 
(5)
Zimowe Józefów
 
(5)
Zimowe Zgorzała
 
(5)
Zimowe Białogard
 
(5)
Zimowe Janów
 
(5)
Zimowe Gubin
 
(5)
Zimowe Koluszki
 
(5)
Zimowe Kryspinów
 
(5)
Zimowe Gilowice
 
(5)
Zimowe Kampinos
 
(5)
Zimowe Łęczna
 
(5)
Zimowe Śrem
 
(4)
Zimowe Wołów
 
(4)
Zimowe Truskolasy
 
(4)
Zimowe Suchedniów
 
(4)
Zimowe Dąbrówka
 
(4)
Zimowe Celestynów
 
(4)
Zimowe Tczew
 
(4)
Zimowe Tworóg
 
(4)
Zimowe Morąg
 
(4)
Zimowe Warta
 
(4)
Zimowe Majdan Królewski
 
(4)
Zimowe Zagórz
 
(4)
Zimowe Ćmielów
 
(4)
Zimowe Tokarnia
 
(4)
Zimowe Wojkowice
 
(4)
Zimowe Syców
 
(4)