| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Pirelli |
| Liczba opon w ofercie | 2 szt. |
| Szerokość opony | 255 mm |
| Profil opony | 35 |
| Średnica | 18" |
| Informacje dodatkowe | run flat |
| Klasa | premium |
| Indeks prędkości | Y do 300 km/h |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Indeks nośności | 100 - 800 kg |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Model | P Zero |
| Rok produkcji | 2018 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 103e6897-d15c-4282-9b3d-cec4ff887c17
Podobne wyszukiwania
Letnie Warszawa
 
(1294)
Letnie Lublin
 
(192)
Letnie Kielce
 
(137)
Letnie Kłodzko
 
(120)
Letnie Sosnowiec
 
(118)
Letnie Gliwice
 
(100)
Letnie Opole
 
(87)
Letnie Zgierz
 
(65)
Letnie Krotoszyn
 
(51)
Letnie Mysłowice
 
(43)
Letnie Jelenia Góra
 
(42)
Letnie Piaseczno
 
(40)
Letnie Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Letnie Legionowo
 
(36)
Letnie Elbląg
 
(34)
Letnie Kobyłka
 
(33)
Letnie Stargard
 
(32)
Letnie Siemianowice Śląskie
 
(31)
Letnie Będzin
 
(31)
Letnie Grodzisk Mazowiecki
 
(27)
Letnie Mikołów
 
(26)
Letnie Zamość
 
(25)
Letnie Ełk
 
(24)
Letnie Jarosław
 
(23)
Letnie Plewiska
 
(21)
Letnie Chodzież
 
(20)
Letnie Skierniewice
 
(20)
Letnie Józefów
 
(19)
Letnie Wągrowiec
 
(19)
Letnie Komorniki
 
(18)
Letnie Tczew
 
(18)
Letnie Łuków
 
(18)
Letnie Myślenice
 
(17)
Letnie Żywiec
 
(16)
Letnie Wadowice
 
(16)
Letnie Bochnia
 
(16)
Letnie Milicz
 
(15)
Letnie Koluszki
 
(15)
Letnie Suchedniów
 
(15)
Letnie Puławy
 
(14)
Letnie Kluczbork
 
(14)
Letnie Szczecinek
 
(14)
Letnie Koło
 
(12)
Letnie Poraj
 
(12)
Letnie Góra
 
(12)
Letnie Myszków
 
(12)
Letnie Przemyśl
 
(12)
Letnie Syców
 
(12)
Letnie Piaski
 
(11)
Letnie Nowy Targ
 
(11)
Letnie Ropczyce
 
(11)
Letnie Pępowo
 
(11)
Letnie Jabłonna
 
(10)
Letnie Zambrów
 
(10)
Letnie Łęczyca
 
(10)
Letnie Płońsk
 
(9)
Letnie Gozdnica
 
(8)
Letnie Krasnystaw
 
(8)
Letnie Ustroń
 
(8)
Letnie Śrem
 
(8)
Letnie Janki
 
(7)
Letnie Przeginia
 
(7)
Letnie Grabów nad Prosną
 
(7)
Letnie Łęczna
 
(7)
Letnie Brwinów
 
(7)
Letnie Tuliszków
 
(7)
Letnie Słupca
 
(7)
Letnie Celestynów
 
(7)
Letnie Wołów
 
(7)
Letnie Kamionki
 
(7)
Letnie Limanowa
 
(7)
Letnie Nowa Wola
 
(6)
Letnie Olsztynek
 
(6)
Letnie Stęszew
 
(6)
Letnie Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Letnie Dopiewiec
 
(6)
Letnie Gorzyce
 
(6)
Letnie Jastrowie
 
(6)
Letnie Zbąszynek
 
(6)
Letnie Tarnowa
 
(6)
Letnie Nieporęt
 
(6)
Letnie Daleszyce
 
(6)
Letnie Sztum
 
(6)
Letnie Łochowo
 
(5)
Letnie Zelów
 
(5)
Letnie Koronowo
 
(5)
Letnie Tuszyn
 
(5)
Letnie Gryfice
 
(5)
Letnie Godziszka
 
(5)
Letnie Białogard
 
(5)
Letnie Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Letnie Kryspinów
 
(5)
Letnie Zgorzała
 
(5)
Letnie Rymanów
 
(5)
Letnie Tarnowo Podgórne
 
(5)
Letnie Raszków
 
(5)