O przedmiocie

Dzień dobry , mam na sprzedaż pompę ciepła wody użytkowej firmy Hewalex. Jest to model PCWU 200K- 2.3 KW. Pompa działa u nas od 6 lat i w okresie od kwietnia do października nagrzewała wodę dla pięcio osobowej rodziny. Pompa działa w temperaturze od 5 stopni Celsjusza,jeśli temperatura jest niższa to wyłączy się automatycznie .Pompa jest w 100% sprawna.Charakteryzuje się niskim zużyciem prądu (około 30/40 zł miesięcznie)i bardzo cichą pracą. Powodem sprzedaży jest założenie nowej pompy ciepła do ogrzewania CWU i CO.Odbiór osobisty uważam za najlepsze rozwiązanie. Cena za pompę wynosi 4000 tysiące złotych i jest możliwość rozsądnych negocjacji ceny. Więcej informacji udzielę chętnie państwu telefonicznie.

Stan Bardzo dobry
Zgłoś naruszenie zasad
Oferta: d72c644d-18dc-498e-8cac-242e854e8e55

Podobne wyszukiwania