| Stan | Nowy |
| Wiek dziecka | 2 m + |
| Marka | bez marki |
| Bohater | Inny |
| Płeć | dziewczynki |
| Materiał | plastik |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Minimalny wiek dziecka | 2 |
| Kod producenta | Chiny |
| Wysokość produktu | 13 cm |
| Szerokość produktu | 13 cm |
| Głębokość produktu | 6 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 193 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 972ffadf-9209-4e74-9dff-dd39d8dab622
Podobne wyszukiwania
Gry elektroniczne Warszawa
 
(43)
Gry elektroniczne Wola
 
(43)
Gry elektroniczne Opole
 
(17)
Gry elektroniczne Wieliczka
 
(15)
Gry elektroniczne Gdańsk
 
(14)
Gry elektroniczne Poznań
 
(12)
Gry elektroniczne Kraków
 
(11)
Gry elektroniczne Wrocław
 
(10)
Gry elektroniczne Płock
 
(10)
Gry elektroniczne Sosnowiec
 
(9)
Gry elektroniczne Łódź
 
(8)
Gry elektroniczne Katowice
 
(8)
Gry elektroniczne Inowrocław
 
(6)
Gry elektroniczne Koło
 
(5)
Gry elektroniczne Lublin
 
(5)
Gry elektroniczne Żędowice
 
(4)
Gry elektroniczne Sękocin-Las
 
(4)
Gry elektroniczne Nowy Sącz
 
(4)
Gry elektroniczne Bydgoszcz
 
(4)
Gry elektroniczne Pabianice
 
(4)
Gry elektroniczne Świętochłowice
 
(4)
Gry elektroniczne Osiek Mały
 
(4)
Gry elektroniczne Parczew
 
(4)
Gry elektroniczne Szemud
 
(4)