| Stan | Nowy |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Marka | Verk Group |
| Bohater / Bajka | brak |
| Płeć | dziewczynki, chłopcy |
| Materiał | plastik |
| Minimalna liczba graczy | 1 |
| Maksymalna liczba graczy | 1 |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Kod producenta | 18221 |
| Wysokość produktu | 14.00 cm |
| Szerokość produktu | 6.50 cm |
| Głębokość produktu | 2.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.146 kg |
| EAN (GTIN) | 5907451333419 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 744caf21-2d60-4dc9-94cb-9efe7681330d
Podobne wyszukiwania
Gry elektroniczne Wola
 
(43)
Gry elektroniczne Warszawa
 
(43)
Gry elektroniczne Opole
 
(17)
Gry elektroniczne Wieliczka
 
(15)
Gry elektroniczne Gdańsk
 
(14)
Gry elektroniczne Poznań
 
(12)
Gry elektroniczne Kraków
 
(11)
Gry elektroniczne Wrocław
 
(10)
Gry elektroniczne Płock
 
(10)
Gry elektroniczne Łódź
 
(9)
Gry elektroniczne Sosnowiec
 
(9)
Gry elektroniczne Raszyn
 
(9)
Gry elektroniczne Katowice
 
(8)
Gry elektroniczne Inowrocław
 
(6)
Gry elektroniczne Lublin
 
(5)
Gry elektroniczne Koło
 
(5)
Gry elektroniczne Osiek Mały
 
(4)
Gry elektroniczne Nowy Sącz
 
(4)
Gry elektroniczne Pabianice
 
(4)
Gry elektroniczne Szemud
 
(4)
Gry elektroniczne Żędowice
 
(4)
Gry elektroniczne Sękocin-Las
 
(4)
Gry elektroniczne Parczew
 
(4)
Gry elektroniczne Bydgoszcz
 
(4)
Gry elektroniczne Świętochłowice
 
(4)