| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Powerslide |
| Rozmiar | 45-46 |
| Maksymalna długość wkładki | 30 cm |
| Minimalna długość wkładki | 29.3 cm |
| Kolor | Czerwony |
| Liczba kół | 3 |
| Średnica kół (mm) | 125 mm |
| Rodzaj rolek | terenowe, nordic |
| Materiał płozy | aluminium |
| Model | Imperial SUV |
| Stan opakowania | brak opakowania |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f435ef4e-84a4-4781-9222-58c693a3f2b9
Podobne wyszukiwania
Rolki Warszawa
 
(292)
Rolki Kraków
 
(126)
Rolki Wrocław
 
(76)
Rolki Katowice
 
(60)
Rolki Łódź
 
(59)
Rolki Gdańsk
 
(58)
Rolki Szczecin
 
(56)
Rolki Piotrków Trybunalski
 
(48)
Rolki Lublin
 
(28)
Rolki Rzeszów
 
(26)
Rolki Gdynia
 
(26)
Rolki Bydgoszcz
 
(23)
Rolki Wschowa
 
(23)
Rolki Białystok
 
(23)
Rolki Sosnowiec
 
(20)
Rolki Jasień
 
(18)
Rolki Inowrocław
 
(15)
Rolki Gliwice
 
(15)
Rolki Radom
 
(15)
Rolki Toruń
 
(14)
Rolki Bytom
 
(14)
Rolki Jaworzno
 
(13)
Rolki Bielsko-Biała
 
(13)
Rolki Kielce
 
(12)
Rolki Legionowo
 
(11)
Rolki Ruda Śląska
 
(11)
Rolki Dąbrowa Górnicza
 
(11)
Rolki Chorzów
 
(11)
Rolki Częstochowa
 
(10)
Rolki Włocławek
 
(10)
Rolki Stargard
 
(9)
Rolki Legnica
 
(9)
Rolki Konin
 
(9)
Rolki Siedlce
 
(9)
Rolki Leszno
 
(9)
Rolki Piaseczno
 
(8)
Rolki Olsztyn
 
(8)
Rolki Tychy
 
(8)
Rolki Szamocin
 
(8)
Rolki Świnoujście
 
(8)
Rolki Turek
 
(7)
Rolki Ostrołęka
 
(7)
Rolki Knurów
 
(7)
Rolki Zamość
 
(7)
Rolki Tarnowskie Góry
 
(7)
Rolki Niepołomice
 
(7)
Rolki Pabianice
 
(7)
Rolki Czeladź
 
(7)
Rolki Sanok
 
(6)
Rolki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Rolki Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Rolki Opole
 
(6)
Rolki Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Rolki Gniezno
 
(6)
Rolki Konstancin-Jeziorna
 
(6)
Rolki Kalisz
 
(6)
Rolki Pułtusk
 
(6)
Rolki Olkusz
 
(6)
Rolki Police
 
(6)
Rolki Nadarzyn
 
(5)
Rolki Tarnów
 
(5)
Rolki Szczecinek
 
(5)
Rolki Piła
 
(5)
Rolki Będzin
 
(5)
Rolki Nowy Targ
 
(5)
Rolki Kozienice
 
(5)
Rolki Józefów
 
(5)
Rolki Kutno
 
(5)
Rolki Węgrów
 
(5)
Rolki Rybnik
 
(5)
Rolki Piekary Śląskie
 
(5)
Rolki Otwock
 
(5)
Rolki Kraśnik
 
(4)
Rolki Świdnik
 
(4)
Rolki Lubin
 
(4)
Rolki Skierniewice
 
(4)
Rolki Sierakowice
 
(4)
Rolki Pruszków
 
(4)
Rolki Nadolice Wielkie
 
(4)
Rolki Jelenia Góra
 
(4)
Rolki Żory
 
(4)
Rolki Żyrardów
 
(4)
Rolki Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Rolki Wieliczka
 
(4)
Rolki Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Rolki Wolbrom
 
(4)
Rolki Zabrze
 
(4)
Rolki Grudziądz
 
(4)
Rolki Jelcz-Laskowice
 
(4)
Rolki Krasnystaw
 
(4)
Rolki Łańcut
 
(4)
Rolki Iława
 
(4)
Rolki Bolesławiec
 
(4)
Rolki Ostróda
 
(4)
Rolki Ełk
 
(4)
Rolki Słupsk
 
(4)