| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Amica |
| Model | AWB 510 D |
| Kod producenta | AWB 510 D |
| Kolor dominujący | biały |
| Szerokość produktu | 59.70 cm |
| Wysokość produktu | 84.50 cm |
| Głębokość produktu | 41.60 cm |
| Waga produktu | 60.50 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 60.500 kg |
| Funkcje pralki | opóźnienie startu, pranie wstępne |
| Sposób załadunku | od frontu |
| Maksymalny wsad | 5.00 kg |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1000 |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Bezpieczeństwo | blokada rodzicielska, zabezpieczenie przeciwwypływowe |
| Zużycie wody na cykl | 43.00 l |
| Klasa efektywności prania | A |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 76 dB |
| EAN (GTIN) | 5906006400811 |
| Język panelu sterowania | polski |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a4735264-4ba0-4ad5-b325-b8f0ff82bc4d
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(116)
Pralki Kraków
 
(43)
Pralki Wrocław
 
(37)
Pralki Poznań
 
(30)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(28)
Pralki Żagań
 
(26)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Nowy Sącz
 
(23)
Pralki Kielce
 
(22)
Pralki Tychy
 
(22)
Pralki Gdańsk
 
(20)
Pralki Bydgoszcz
 
(16)
Pralki Łódź
 
(16)
Pralki Tarnów
 
(15)
Pralki Lublin
 
(14)
Pralki Katowice
 
(14)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Mokronos Dolny
 
(12)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Toruń
 
(11)
Pralki Bielsko-Biała
 
(11)
Pralki Oświęcim
 
(11)
Pralki Gdynia
 
(10)
Pralki Radom
 
(9)
Pralki Sosnowiec
 
(8)
Pralki Płock
 
(8)
Pralki Pruszków
 
(7)
Pralki Szczecin
 
(7)
Pralki Częstochowa
 
(7)
Pralki Piaseczno
 
(7)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Pralki Wałbrzych
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Borucinek
 
(7)
Pralki Grudziądz
 
(7)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Białystok
 
(6)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Włocławek
 
(6)
Pralki Babiak
 
(6)
Pralki Mysłowice
 
(5)
Pralki Zielona Góra
 
(5)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Marki
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Koszalin
 
(5)
Pralki Jamno
 
(5)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Bytom
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Chorzów
 
(5)
Pralki Łapanów
 
(4)
Pralki Śrem
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Zabrze
 
(4)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Świdnik
 
(4)
Pralki Zakopane
 
(4)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)