| Stan | Uszkodzony |
| Model | EWF-1220 |
| Kolor dominujący | biały |
| Szerokość produktu | 60 cm |
| Wysokość produktu | 85 cm |
| Głębokość produktu | 59 cm |
| Sposób załadunku | od frontu |
| Maksymalny wsad | 5 kg |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1200 |
| Regulacja prędkości wirowania | skokowa |
| Komunikacja | kontrolki przebiegu programu, panel sterujący |
| Sterowanie | elektroniczne |
O przedmiocie
Oferta: 108fa61f-7e7f-4bc7-a823-2e7fac904707
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(122)
Pralki Kraków
 
(45)
Pralki Wrocław
 
(37)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(29)
Pralki Poznań
 
(29)
Pralki Żagań
 
(27)
Pralki Nowy Sącz
 
(25)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Tychy
 
(22)
Pralki Kielce
 
(20)
Pralki Bydgoszcz
 
(19)
Pralki Gdańsk
 
(19)
Pralki Łódź
 
(16)
Pralki Tarnów
 
(14)
Pralki Lublin
 
(13)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Katowice
 
(13)
Pralki Oświęcim
 
(12)
Pralki Mokronos Dolny
 
(12)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Piaseczno
 
(10)
Pralki Bielsko-Biała
 
(10)
Pralki Płock
 
(10)
Pralki Radom
 
(10)
Pralki Gdynia
 
(10)
Pralki Toruń
 
(10)
Pralki Złotów
 
(10)
Pralki Szczecin
 
(8)
Pralki Pruszków
 
(8)
Pralki Libertów
 
(8)
Pralki Sosnowiec
 
(8)
Pralki Borucinek
 
(8)
Pralki Białystok
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Pralki Grudziądz
 
(7)
Pralki Częstochowa
 
(6)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Mysłowice
 
(6)
Pralki Marki
 
(6)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Wałbrzych
 
(6)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Jamno
 
(5)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Chorzów
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Koszalin
 
(5)
Pralki Zabrze
 
(5)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Zielona Góra
 
(5)
Pralki Zakopane
 
(4)
Pralki Gliwice
 
(4)
Pralki Cieszanów
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Śrem
 
(4)
Pralki Babiak
 
(4)
Pralki Włocławek
 
(4)
Pralki Biłgoraj
 
(4)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Świdnik
 
(4)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Bytom
 
(4)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Pralki Łapanów
 
(4)