| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Bosch |
| Kod producenta | WAE2047KPL |
| Kolor dominujący | biały |
| Sposób załadunku | od frontu |
| Maksymalny wsad | 7 kg |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1000 |
| Szerokość produktu | 60 cm |
| Wysokość produktu | 84 cm |
| Głębokość produktu | 60 cm |
O przedmiocie
Oferta: ce7d8cac-54dd-47a1-8a54-ee3731f6866b
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(123)
Pralki Kraków
 
(43)
Pralki Wrocław
 
(37)
Pralki Poznań
 
(30)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(27)
Pralki Żagań
 
(27)
Pralki Nowy Sącz
 
(25)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Tychy
 
(22)
Pralki Kielce
 
(20)
Pralki Gdańsk
 
(19)
Pralki Łódź
 
(17)
Pralki Bydgoszcz
 
(16)
Pralki Tarnów
 
(15)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Katowice
 
(13)
Pralki Lublin
 
(13)
Pralki Mokronos Dolny
 
(12)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Radom
 
(11)
Pralki Bielsko-Biała
 
(11)
Pralki Toruń
 
(10)
Pralki Gdynia
 
(10)
Pralki Płock
 
(10)
Pralki Szczecin
 
(9)
Pralki Borucinek
 
(8)
Pralki Marki
 
(8)
Pralki Pruszków
 
(8)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(8)
Pralki Sosnowiec
 
(7)
Pralki Piaseczno
 
(7)
Pralki Częstochowa
 
(7)
Pralki Grudziądz
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Białystok
 
(7)
Pralki Mysłowice
 
(6)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Włocławek
 
(6)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Chorzów
 
(6)
Pralki Wałbrzych
 
(6)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Koszalin
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Jamno
 
(5)
Pralki Zabrze
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Zielona Góra
 
(5)
Pralki Śrem
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Pralki Babiak
 
(4)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Zakopane
 
(4)
Pralki Bytom
 
(4)
Pralki Łapanów
 
(4)