| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Bosch |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1200 |
| Silnik inwerterowy | tak |
| Język panelu sterowania | polski |
| Seria | Bosch Serie 4 |
| Pojemność bębna | 55 l |
| Waga produktu | 68 kg |
| Wysokość produktu | 848 cm |
| Szerokość produktu | 598 cm |
| Głębokość produktu | 550 cm |
| Model | WAN242MSPL/30 |
| Maksymalny wsad | 8 kg |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 77 dB |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 45669b1d-b6c1-4852-928f-b2e2940f1e58
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(123)
Pralki Kraków
 
(43)
Pralki Wrocław
 
(39)
Pralki Żagań
 
(28)
Pralki Poznań
 
(28)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(27)
Pralki Nowy Sącz
 
(25)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Tychy
 
(22)
Pralki Gdańsk
 
(21)
Pralki Kielce
 
(20)
Pralki Łódź
 
(17)
Pralki Bydgoszcz
 
(16)
Pralki Tarnów
 
(15)
Pralki Katowice
 
(14)
Pralki Lublin
 
(13)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Mokronos Dolny
 
(12)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Oświęcim
 
(11)
Pralki Bielsko-Biała
 
(11)
Pralki Radom
 
(11)
Pralki Gdynia
 
(10)
Pralki Płock
 
(10)
Pralki Toruń
 
(10)
Pralki Złotów
 
(10)
Pralki Szczecin
 
(9)
Pralki Borucinek
 
(8)
Pralki Marki
 
(8)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(8)
Pralki Pruszków
 
(8)
Pralki Częstochowa
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Białystok
 
(7)
Pralki Grudziądz
 
(7)
Pralki Piaseczno
 
(7)
Pralki Sosnowiec
 
(7)
Pralki Włocławek
 
(6)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Wałbrzych
 
(6)
Pralki Chorzów
 
(6)
Pralki Mysłowice
 
(6)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Koszalin
 
(5)
Pralki Zabrze
 
(5)
Pralki Jamno
 
(5)
Pralki Zielona Góra
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Pralki Babiak
 
(4)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Zakopane
 
(4)
Pralki Śrem
 
(4)
Pralki Łapanów
 
(4)
Pralki Bytom
 
(4)