| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Candy |
| Model | CSTG362D |
| Kod producenta | CSTG362D |
| Kolor dominujący | biały |
| Pojemność bębna | 6 l |
| Szerokość produktu | 40.00 cm |
| Wysokość produktu | 85.00 cm |
| Głębokość produktu | 60.00 cm |
| Waga produktu | 56.50 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 59.000 kg |
| Funkcje pralki | opóźnienie startu |
| Sposób załadunku | od góry |
| Maksymalny wsad | 6.00 kg |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1200 |
| Regulacja prędkości wirowania | skokowa |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Bezpieczeństwo | blokada drzwi |
| Cechy dodatkowe | kolor drzwi: białe |
| Załączone wyposażenie | wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Zużycie wody na cykl | 39.00 l |
| Wilgotność resztkowa | 53.00 % |
| Klasa efektywności prania | A |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| EAN (GTIN) | 8016361931367 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Oferta: f5d74750-a13b-4b0f-b6a1-a6e8a59f6101
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(115)
Pralki Kraków
 
(43)
Pralki Wrocław
 
(37)
Pralki Poznań
 
(30)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(28)
Pralki Żagań
 
(26)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Nowy Sącz
 
(23)
Pralki Kielce
 
(22)
Pralki Tychy
 
(22)
Pralki Gdańsk
 
(20)
Pralki Łódź
 
(17)
Pralki Bydgoszcz
 
(16)
Pralki Tarnów
 
(15)
Pralki Lublin
 
(14)
Pralki Katowice
 
(14)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Mokronos Dolny
 
(12)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Toruń
 
(11)
Pralki Bielsko-Biała
 
(11)
Pralki Oświęcim
 
(11)
Pralki Gdynia
 
(10)
Pralki Radom
 
(9)
Pralki Sosnowiec
 
(8)
Pralki Płock
 
(8)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Pralki Wałbrzych
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Pruszków
 
(7)
Pralki Szczecin
 
(7)
Pralki Częstochowa
 
(7)
Pralki Piaseczno
 
(7)
Pralki Borucinek
 
(7)
Pralki Babiak
 
(6)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Grudziądz
 
(6)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Białystok
 
(6)
Pralki Mysłowice
 
(5)
Pralki Zielona Góra
 
(5)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Marki
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Koszalin
 
(5)
Pralki Włocławek
 
(5)
Pralki Jamno
 
(5)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Bytom
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Chorzów
 
(5)
Pralki Łapanów
 
(4)
Pralki Śrem
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Zabrze
 
(4)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Świdnik
 
(4)
Pralki Zakopane
 
(4)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)