| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Electrolux |
| Kolor dominujący | biały |
| Sposób załadunku | od frontu |
| Silnik inwerterowy | tak |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1200 |
| Język panelu sterowania | polski |
| Model | Perfectcare 600 |
| Szerokość produktu | 60.00 cm |
| Wysokość produktu | 85.00 cm |
| Głębokość produktu | 42.00 cm |
| Maksymalny wsad | 6.00 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 62a27db1-3521-4d01-acac-2e46c755196a
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(118)
Pralki Kraków
 
(46)
Pralki Wrocław
 
(37)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(29)
Pralki Poznań
 
(28)
Pralki Żagań
 
(26)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Nowy Sącz
 
(24)
Pralki Tychy
 
(22)
Pralki Kielce
 
(21)
Pralki Bydgoszcz
 
(19)
Pralki Gdańsk
 
(17)
Pralki Piaseczno
 
(17)
Pralki Łódź
 
(16)
Pralki Tarnów
 
(14)
Pralki Katowice
 
(14)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Lublin
 
(12)
Pralki Oświęcim
 
(12)
Pralki Mokronos Dolny
 
(11)
Pralki Sosnowiec
 
(11)
Pralki Płock
 
(10)
Pralki Radom
 
(10)
Pralki Złotów
 
(10)
Pralki Bielsko-Biała
 
(10)
Pralki Toruń
 
(10)
Pralki Libertów
 
(9)
Pralki Gdynia
 
(9)
Pralki Białystok
 
(8)
Pralki Pruszków
 
(8)
Pralki Borucinek
 
(8)
Pralki Szczecin
 
(8)
Pralki Ligota
 
(8)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Pralki Częstochowa
 
(7)
Pralki Grudziądz
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Jamno
 
(6)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Wałbrzych
 
(6)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Mysłowice
 
(6)
Pralki Koszalin
 
(6)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Zabrze
 
(6)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Lipno
 
(5)
Pralki Zielona Góra
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Marki
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Chorzów
 
(5)
Pralki Biłgoraj
 
(4)
Pralki Bytom
 
(4)
Pralki Cieszanów
 
(4)
Pralki Świdnik
 
(4)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Zakopane
 
(4)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Pralki Włocławek
 
(4)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Łapanów
 
(4)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Śrem
 
(4)