| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Electrolux |
| Kolor dominujący | biały |
| Funkcje pralki | pranie wstępne, program parowy, opóźnienie startu |
| Sposób załadunku | od góry |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1000 |
| Silnik inwerterowy | nie |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Bezpieczeństwo | blokada rodzicielska |
| Załączone wyposażenie | wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Model | EW6TN5061 |
| EAN (GTIN) | 7332543793259 |
| Kod producenta | EW6TN5061 |
| Pojemność bębna | 42 l |
| Szerokość produktu | 40.00 cm |
| Wysokość produktu | 89.00 cm |
| Głębokość produktu | 60.00 cm |
| Maksymalny wsad | 6.00 kg |
| Cechy dodatkowe | Zabezpieczenie przed dziećmi |
| Zużycie wody na cykl | 40.00 l |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
O przedmiocie
Oferta: fc17757e-8bfc-44f3-bf09-12607a3bd3f1
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(120)
Pralki Kraków
 
(43)
Pralki Wrocław
 
(39)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(29)
Pralki Poznań
 
(27)
Pralki Żagań
 
(26)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Nowy Sącz
 
(24)
Pralki Tychy
 
(22)
Pralki Kielce
 
(21)
Pralki Bydgoszcz
 
(19)
Pralki Gdańsk
 
(18)
Pralki Łódź
 
(16)
Pralki Piaseczno
 
(15)
Pralki Tarnów
 
(14)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Katowice
 
(12)
Pralki Lublin
 
(12)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Oświęcim
 
(12)
Pralki Mokronos Dolny
 
(11)
Pralki Sosnowiec
 
(11)
Pralki Radom
 
(10)
Pralki Bielsko-Biała
 
(10)
Pralki Toruń
 
(10)
Pralki Płock
 
(10)
Pralki Złotów
 
(10)
Pralki Libertów
 
(9)
Pralki Gdynia
 
(9)
Pralki Szczecin
 
(8)
Pralki Białystok
 
(8)
Pralki Pruszków
 
(8)
Pralki Borucinek
 
(8)
Pralki Ligota
 
(8)
Pralki Częstochowa
 
(7)
Pralki Grudziądz
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Jamno
 
(6)
Pralki Mysłowice
 
(6)
Pralki Wałbrzych
 
(6)
Pralki Marki
 
(6)
Pralki Koszalin
 
(6)
Pralki Lipno
 
(6)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Zielona Góra
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Zabrze
 
(5)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Chorzów
 
(5)
Pralki Bytom
 
(4)
Pralki Cieszanów
 
(4)
Pralki Biłgoraj
 
(4)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Zakopane
 
(4)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Pralki Włocławek
 
(4)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Łapanów
 
(4)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Śrem
 
(4)