| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Electrolux |
| Kolor dominujący | biały |
| Funkcje pralki | ochrona przed zagnieceniami, pranie wstępne, opóźnienie startu |
| Sposób załadunku | od góry |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1200 |
| Silnik inwerterowy | nie |
| Regulacja prędkości wirowania | skokowa |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Bezpieczeństwo | blokada drzwi, blokada rodzicielska, blokada panelu sterowania |
| Załączone wyposażenie | wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Klasa efektywności prania | A |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Klasa emisji hałasu podczas wirowania | C |
| Model | TimeCare 500 EW2T45262P |
| EAN (GTIN) | 7332543787661 |
| Kod producenta | EW2T45262P |
| Pojemność bębna | 6 l |
| Szerokość produktu | 40.00 cm |
| Wysokość produktu | 89.00 cm |
| Głębokość produktu | 60.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 58.000 kg |
| Programy prania | szybki (15 min) |
| Maksymalny wsad | 6.00 kg |
| Wilgotność resztkowa | 52.00 % |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 78 dB |
O przedmiocie
Oferta: 9d733eb0-94b7-442f-8f57-6453c38f2f41
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(117)
Pralki Kraków
 
(41)
Pralki Wrocław
 
(37)
Pralki Poznań
 
(31)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(28)
Pralki Żagań
 
(26)
Pralki Nowy Sącz
 
(25)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Tychy
 
(22)
Pralki Gdańsk
 
(20)
Pralki Kielce
 
(20)
Pralki Bydgoszcz
 
(16)
Pralki Łódź
 
(16)
Pralki Tarnów
 
(15)
Pralki Lublin
 
(14)
Pralki Katowice
 
(14)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Mokronos Dolny
 
(12)
Pralki Oświęcim
 
(11)
Pralki Bielsko-Biała
 
(11)
Pralki Gdynia
 
(10)
Pralki Płock
 
(10)
Pralki Toruń
 
(10)
Pralki Radom
 
(9)
Pralki Pruszków
 
(8)
Pralki Libertów
 
(8)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Pralki Szczecin
 
(7)
Pralki Borucinek
 
(7)
Pralki Grudziądz
 
(7)
Pralki Wałbrzych
 
(7)
Pralki Marki
 
(7)
Pralki Sosnowiec
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Piaseczno
 
(7)
Pralki Częstochowa
 
(7)
Pralki Białystok
 
(6)
Pralki Babiak
 
(6)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Włocławek
 
(6)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Koszalin
 
(5)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Bytom
 
(5)
Pralki Mysłowice
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Chorzów
 
(5)
Pralki Zabrze
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Jamno
 
(5)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Śrem
 
(4)
Pralki Świdnik
 
(4)
Pralki Zielona Góra
 
(4)
Pralki Łapanów
 
(4)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Zakopane
 
(4)