| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Haier |
| Model | HW80-B14979S8TUS |
| Kod producenta | HW80-B14979S8TUS |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność bębna | 54 l |
| Szerokość produktu | 59.00 cm |
| Wysokość produktu | 85.00 cm |
| Głębokość produktu | 44.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 63.000 kg |
| Funkcje pralki | automatyka wagowa, opóźnienie startu |
| Programy prania | szybki (15 min) |
| Sposób załadunku | od frontu |
| Maksymalny wsad | 8.00 kg |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1400 |
| Silnik inwerterowy | tak |
| Regulacja prędkości wirowania | skokowa |
| Komunikacja | kontrolki przebiegu programu, sygnał akustyczny końca prania, wskaźnik czasu do końca programu, wyświetlacz |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Bezpieczeństwo | blokada rodzicielska |
| Załączone wyposażenie | wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Zużycie wody na cykl | 45.00 l |
| Wilgotność resztkowa | 54.00 % |
| Klasa efektywności prania | A |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Klasa emisji hałasu podczas wirowania | A |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 70 dB |
| EAN (GTIN) | 6921081505199 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Seria | Haier I-Pro 7 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2e827af5-8214-4594-8398-5ce3232a4b07
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(117)
Pralki Kraków
 
(41)
Pralki Wrocław
 
(37)
Pralki Poznań
 
(31)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(28)
Pralki Żagań
 
(26)
Pralki Nowy Sącz
 
(25)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Tychy
 
(22)
Pralki Gdańsk
 
(20)
Pralki Kielce
 
(20)
Pralki Bydgoszcz
 
(16)
Pralki Łódź
 
(16)
Pralki Tarnów
 
(15)
Pralki Lublin
 
(14)
Pralki Katowice
 
(14)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Mokronos Dolny
 
(12)
Pralki Oświęcim
 
(11)
Pralki Bielsko-Biała
 
(11)
Pralki Gdynia
 
(10)
Pralki Płock
 
(10)
Pralki Toruń
 
(10)
Pralki Radom
 
(9)
Pralki Pruszków
 
(8)
Pralki Libertów
 
(8)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Pralki Szczecin
 
(7)
Pralki Borucinek
 
(7)
Pralki Grudziądz
 
(7)
Pralki Wałbrzych
 
(7)
Pralki Marki
 
(7)
Pralki Sosnowiec
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Piaseczno
 
(7)
Pralki Częstochowa
 
(7)
Pralki Białystok
 
(6)
Pralki Babiak
 
(6)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Włocławek
 
(6)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Koszalin
 
(5)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Bytom
 
(5)
Pralki Mysłowice
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Chorzów
 
(5)
Pralki Zabrze
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Jamno
 
(5)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Śrem
 
(4)
Pralki Świdnik
 
(4)
Pralki Zielona Góra
 
(4)
Pralki Łapanów
 
(4)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Zakopane
 
(4)