| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Indesit |
| Model | IWSC 51052 C ECO PL |
| Kod producenta | IWSC 51052 C ECO PL |
| Kolor dominujący | biały |
| Pojemność bębna | 5 l |
| Szerokość produktu | 59.50 cm |
| Wysokość produktu | 85.00 cm |
| Głębokość produktu | 42.00 cm |
| Waga produktu | 60.80 kg |
| Funkcje pralki | opóźnienie startu |
| Sposób załadunku | od frontu |
| Maksymalny wsad | 5.00 kg |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1000 |
| Silnik inwerterowy | nie |
| Regulacja prędkości wirowania | płynna |
| Komunikacja | panel sterujący |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Bezpieczeństwo | blokada drzwi |
| Cechy dodatkowe | kolor drzwi: białe |
| Załączone wyposażenie | wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Zużycie wody na cykl | 34.00 l |
| Wilgotność resztkowa | 62.00 % |
| Klasa efektywności prania | A |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 76 dB |
| EAN (GTIN) | 8007842876796 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Oferta: 0d0ebe31-680a-4c02-bebe-890918f9a140
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(119)
Pralki Kraków
 
(46)
Pralki Wrocław
 
(38)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(29)
Pralki Poznań
 
(28)
Pralki Żagań
 
(27)
Pralki Nowy Sącz
 
(25)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Tychy
 
(22)
Pralki Kielce
 
(20)
Pralki Bydgoszcz
 
(19)
Pralki Gdańsk
 
(18)
Pralki Łódź
 
(16)
Pralki Piaseczno
 
(15)
Pralki Tarnów
 
(14)
Pralki Katowice
 
(13)
Pralki Lublin
 
(13)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Mokronos Dolny
 
(12)
Pralki Oświęcim
 
(12)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Bielsko-Biała
 
(10)
Pralki Złotów
 
(10)
Pralki Toruń
 
(10)
Pralki Radom
 
(10)
Pralki Gdynia
 
(10)
Pralki Płock
 
(10)
Pralki Pruszków
 
(8)
Pralki Borucinek
 
(8)
Pralki Ligota
 
(8)
Pralki Sosnowiec
 
(8)
Pralki Szczecin
 
(8)
Pralki Białystok
 
(7)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Pralki Częstochowa
 
(7)
Pralki Grudziądz
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Wałbrzych
 
(6)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Koszalin
 
(6)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Marki
 
(6)
Pralki Mysłowice
 
(6)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Zabrze
 
(5)
Pralki Jamno
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Zielona Góra
 
(5)
Pralki Chorzów
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Włocławek
 
(4)
Pralki Bytom
 
(4)
Pralki Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Cieszanów
 
(4)
Pralki Gliwice
 
(4)
Pralki Łapanów
 
(4)
Pralki Zakopane
 
(4)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Biłgoraj
 
(4)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Pralki Śrem
 
(4)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Babiak
 
(4)
Pralki Świdnik
 
(4)