O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Indesit |
| Kolor dominujący | biały |
| Funkcje pralki | opóźnienie startu |
| Sposób załadunku | od frontu |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1200 |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa efektywności prania | A |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model | IWSD 61252 C ECO EU |
| EAN (GTIN) | 8007842876772 |
| Kod producenta | IWSD 61252 C ECO EU |
| Pojemność bębna | 40 l |
| Szerokość produktu | 59.50 cm |
| Wysokość produktu | 85.00 cm |
| Głębokość produktu | 42.00 cm |
| Waga produktu | 60.80 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 60.800 kg |
| Maksymalny wsad | 6.00 kg |
| Wilgotność resztkowa | 62.00 % |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 81 dB |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e0601916-aef6-4799-af9a-ea4fac289c3a
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(122)
Pralki Kraków
 
(43)
Pralki Wrocław
 
(38)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(29)
Pralki Poznań
 
(29)
Pralki Żagań
 
(27)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Nowy Sącz
 
(25)
Pralki Tychy
 
(22)
Pralki Kielce
 
(20)
Pralki Bydgoszcz
 
(19)
Pralki Gdańsk
 
(18)
Pralki Piaseczno
 
(15)
Pralki Łódź
 
(15)
Pralki Tarnów
 
(14)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Katowice
 
(13)
Pralki Lublin
 
(13)
Pralki Mokronos Dolny
 
(12)
Pralki Oświęcim
 
(12)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Toruń
 
(10)
Pralki Radom
 
(10)
Pralki Złotów
 
(10)
Pralki Bielsko-Biała
 
(10)
Pralki Płock
 
(10)
Pralki Gdynia
 
(10)
Pralki Sosnowiec
 
(8)
Pralki Ligota
 
(8)
Pralki Szczecin
 
(8)
Pralki Borucinek
 
(8)
Pralki Pruszków
 
(8)
Pralki Białystok
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Częstochowa
 
(7)
Pralki Grudziądz
 
(7)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Pralki Koszalin
 
(6)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Marki
 
(6)
Pralki Wałbrzych
 
(6)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Mysłowice
 
(6)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Chorzów
 
(5)
Pralki Zielona Góra
 
(5)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Zabrze
 
(5)
Pralki Jamno
 
(5)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Biłgoraj
 
(4)
Pralki Cieszanów
 
(4)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Pralki Bytom
 
(4)
Pralki Łapanów
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Włocławek
 
(4)
Pralki Śrem
 
(4)
Pralki Gliwice
 
(4)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Babiak
 
(4)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Zakopane
 
(4)