| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Kernau |
| Model | KFWM I 6501 |
| Kod producenta | KFWMI6501 |
| Kolor dominujący | biały |
| Pojemność bębna | 44 l |
| Szerokość produktu | 59.70 cm |
| Wysokość produktu | 84.50 cm |
| Głębokość produktu | 49.70 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 70.000 kg |
| Funkcje pralki | dostosowanie parametrów do wsadu, opóźnienie startu, pranie ekspresowe, pranie wstępne |
| Sposób załadunku | od frontu |
| Maksymalny wsad | 6.00 kg |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1000 |
| Silnik inwerterowy | nie |
| Regulacja prędkości wirowania | skokowa |
| Komunikacja | kontrolki przebiegu programu, panel sterujący |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Bezpieczeństwo | blokada drzwi, blokada panelu sterowania, blokada rodzicielska |
| Cechy dodatkowe | wymienne łożyska |
| Załączone wyposażenie | wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Ważone zużycie energii na 100 cykli | 65 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 43.00 l |
| Klasa efektywności prania | A |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Klasa emisji hałasu podczas wirowania | B |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 76 dB |
| EAN (GTIN) | 5902701825874 |
| Czas trwania cyklu prania | 3:13 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Oferta: b0836d6d-eced-4337-aaa5-f95af2f4c457
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(115)
Pralki Kraków
 
(43)
Pralki Wrocław
 
(37)
Pralki Poznań
 
(30)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(28)
Pralki Żagań
 
(26)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Nowy Sącz
 
(23)
Pralki Tychy
 
(22)
Pralki Kielce
 
(22)
Pralki Gdańsk
 
(20)
Pralki Łódź
 
(17)
Pralki Bydgoszcz
 
(16)
Pralki Tarnów
 
(15)
Pralki Lublin
 
(14)
Pralki Katowice
 
(14)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Mokronos Dolny
 
(12)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Oświęcim
 
(11)
Pralki Bielsko-Biała
 
(11)
Pralki Toruń
 
(11)
Pralki Gdynia
 
(10)
Pralki Radom
 
(9)
Pralki Płock
 
(8)
Pralki Sosnowiec
 
(8)
Pralki Piaseczno
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Pruszków
 
(7)
Pralki Borucinek
 
(7)
Pralki Wałbrzych
 
(7)
Pralki Częstochowa
 
(7)
Pralki Szczecin
 
(7)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Babiak
 
(6)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Białystok
 
(6)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Grudziądz
 
(6)
Pralki Mysłowice
 
(5)
Pralki Zielona Góra
 
(5)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Marki
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Koszalin
 
(5)
Pralki Włocławek
 
(5)
Pralki Jamno
 
(5)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Bytom
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Chorzów
 
(5)
Pralki Zabrze
 
(4)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Śrem
 
(4)
Pralki Zakopane
 
(4)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Łapanów
 
(4)