| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | bez marki |
| Kod producenta | Pralka Turystyczna Składana Wirnikowa Mini |
| Model | Pralka Turystyczna Składana Wirnikowa Mini Idea |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Szerokość produktu | 26.00 cm |
| Wysokość produktu | 25.00 cm |
| Głębokość produktu | 26.00 cm |
| Waga produktu | 1.65 kg |
| Rodzaj | pralka wirnikowa |
| Pokrywa | zdejmowana |
| Sposób załadunku | od góry |
| Maksymalny wsad - pranie | 0.40 kg |
| Maksymalny wsad - wirowanie | 0.50 kg |
| Funkcje | odprowadzenie wody |
| Cechy dodatkowe | wąż odpływowy |
| EAN (GTIN) | 5906251248503 |
| Język panelu sterowania | polski |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 97e3a246-301c-4478-aabd-741f5b5ca55e
Podobne wyszukiwania
Pralki wirnikowe i wirówki Warszawa
 
(8)
Pralki wirnikowe i wirówki Straszydle
 
(6)
Pralki wirnikowe i wirówki Lublin
 
(5)
Pralki wirnikowe i wirówki Poznań
 
(4)
Pralki wirnikowe i wirówki Radom
 
(4)
Pralki wirnikowe i wirówki Kraków
 
(4)
Pralki wirnikowe i wirówki Jelonek
 
(4)
Pralki wirnikowe i wirówki Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Pralki wirnikowe i wirówki Wrocław
 
(4)