| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Kolor dominujący | biały |
| Funkcje pralki | opóźnienie startu |
| Sposób załadunku | od frontu |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1200 |
| Silnik inwerterowy | tak |
| Regulacja prędkości wirowania | skokowa |
| Komunikacja | wskaźnik czasu do końca programu, wyświetlacz |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Bezpieczeństwo | blokada rodzicielska |
| Załączone wyposażenie | wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Klasa efektywności prania | A |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Klasa emisji hałasu podczas wirowania | A |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Seria | Samsung EcoBubble |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Model | WW 70AGAS21TE |
| EAN (GTIN) | 8806094976236 |
| Kod producenta | WW70AGAS21TE |
| Szerokość produktu | 60.00 cm |
| Wysokość produktu | 85.00 cm |
| Głębokość produktu | 45.00 cm |
| Waga produktu | 55.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 57.000 kg |
| Maksymalny wsad | 7.00 kg |
| Ważone zużycie energii na 100 cykli | 69 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 45.00 l |
| Czas trwania cyklu prania | 3:28 |
| Kod taryfy celnej | 84501190 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c4d30b7f-e4ec-4345-9a71-b433ffd31af3
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(120)
Pralki Kraków
 
(44)
Pralki Wrocław
 
(38)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(29)
Pralki Poznań
 
(28)
Pralki Żagań
 
(27)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Nowy Sącz
 
(25)
Pralki Tychy
 
(22)
Pralki Kielce
 
(21)
Pralki Bydgoszcz
 
(19)
Pralki Gdańsk
 
(18)
Pralki Łódź
 
(16)
Pralki Piaseczno
 
(15)
Pralki Tarnów
 
(14)
Pralki Lublin
 
(13)
Pralki Katowice
 
(13)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Oświęcim
 
(12)
Pralki Mokronos Dolny
 
(11)
Pralki Toruń
 
(10)
Pralki Radom
 
(10)
Pralki Złotów
 
(10)
Pralki Gdynia
 
(10)
Pralki Płock
 
(10)
Pralki Bielsko-Biała
 
(10)
Pralki Libertów
 
(9)
Pralki Ligota
 
(8)
Pralki Sosnowiec
 
(8)
Pralki Szczecin
 
(8)
Pralki Białystok
 
(8)
Pralki Borucinek
 
(8)
Pralki Pruszków
 
(8)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Pralki Częstochowa
 
(7)
Pralki Grudziądz
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Wałbrzych
 
(6)
Pralki Marki
 
(6)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Mysłowice
 
(6)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Jamno
 
(6)
Pralki Koszalin
 
(6)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Zabrze
 
(5)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Zielona Góra
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Lipno
 
(5)
Pralki Chorzów
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Babiak
 
(4)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Łapanów
 
(4)
Pralki Cieszanów
 
(4)
Pralki Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Bytom
 
(4)
Pralki Włocławek
 
(4)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Pralki Biłgoraj
 
(4)
Pralki Śrem
 
(4)
Pralki Zakopane
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Świdnik
 
(4)
Pralki Gliwice
 
(4)