| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Whirlpool |
| Kolor dominujący | biały |
| Funkcje pralki | pranie w zimnej wodzie, opóźnienie startu |
| Sposób załadunku | od frontu |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1400 |
| Komunikacja | wskaźnik czasu do końca programu, wskaźnik braku wody, wskaźnik otwarcia drzwi, wyświetlacz |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Bezpieczeństwo | zabezpieczenie przeciwwypływowe, blokada drzwi |
| Klasa efektywności prania | A |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model | AWOC 0714 |
| EAN (GTIN) | 8003437719288 |
| Kod producenta | AWOC 0714 |
| Pojemność bębna | 52 l |
| Szerokość produktu | 59.50 cm |
| Wysokość produktu | 82.00 cm |
| Głębokość produktu | 55.50 cm |
| Waga produktu | 66.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 69.000 kg |
| Maksymalny wsad | 7.00 kg |
| Cechy dodatkowe | 6-ty Zmysł |
| Zużycie wody na cykl | 46.00 l |
| Wilgotność resztkowa | 53.00 % |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 72 dB |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 375be107-f4e3-4953-a442-06ac94beb610
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(11)