| Stan | Ze śladami użytkowania |
| EAN (GTIN) | 4002514071527 |
| Kod producenta | 3241 |
| Marka | Miele |
| Model | W 3240 |
| Kolor dominujący | biały |
| Sposób załadunku | od frontu |
| Maksymalny wsad | 6 kg |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 1400 |
| Szerokość produktu | 59.50 cm |
| Wysokość produktu | 85 cm |
| Głębokość produktu | 58 cm |
| Waga produktu | 93 kg |
| Regulacja prędkości wirowania | płynna |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Bezpieczeństwo | blokada rodzicielska |
| Zużycie wody na cykl | 49 l |
| Klasa efektywności prania | A |
| Klasa efektywności wirowania | B |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bb483fea-f892-46aa-9978-fb1a473e0eed
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(117)
Pralki Kraków
 
(41)
Pralki Wrocław
 
(37)
Pralki Poznań
 
(31)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(28)
Pralki Żagań
 
(26)
Pralki Nowy Sącz
 
(25)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Tychy
 
(22)
Pralki Gdańsk
 
(20)
Pralki Kielce
 
(20)
Pralki Bydgoszcz
 
(16)
Pralki Łódź
 
(16)
Pralki Tarnów
 
(15)
Pralki Lublin
 
(14)
Pralki Katowice
 
(14)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Mokronos Dolny
 
(12)
Pralki Oświęcim
 
(11)
Pralki Bielsko-Biała
 
(11)
Pralki Gdynia
 
(10)
Pralki Płock
 
(10)
Pralki Toruń
 
(10)
Pralki Radom
 
(9)
Pralki Pruszków
 
(8)
Pralki Libertów
 
(8)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Pralki Szczecin
 
(7)
Pralki Borucinek
 
(7)
Pralki Grudziądz
 
(7)
Pralki Wałbrzych
 
(7)
Pralki Marki
 
(7)
Pralki Sosnowiec
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Piaseczno
 
(7)
Pralki Częstochowa
 
(7)
Pralki Białystok
 
(6)
Pralki Babiak
 
(6)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Włocławek
 
(6)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Koszalin
 
(5)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Bytom
 
(5)
Pralki Mysłowice
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Chorzów
 
(5)
Pralki Zabrze
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Jamno
 
(5)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Śrem
 
(4)
Pralki Świdnik
 
(4)
Pralki Zielona Góra
 
(4)
Pralki Łapanów
 
(4)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Zakopane
 
(4)