| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | bez marki |
| Kolor dominujący | biały |
| Sposób załadunku | od góry |
| Maksymalna prędkość wirowania (obr./min) | 800 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | MP-02 |
| Model | 8273 |
| Pojemność bębna | 8 l |
| Szerokość produktu | 30.00 cm |
| Wysokość produktu | 30.00 cm |
| Głębokość produktu | 29.00 cm |
| Waga produktu | 1.50 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
| Maksymalny wsad | 1.80 kg |
| EAN (GTIN) | 5903899649174 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ceac658e-f5a8-41e3-9c8d-1f9b6e69a093
Podobne wyszukiwania
Pralki Warszawa
 
(118)
Pralki Kraków
 
(46)
Pralki Wrocław
 
(37)
Pralki Mińsk Mazowiecki
 
(29)
Pralki Poznań
 
(28)
Pralki Żagań
 
(26)
Pralki Zawiercie
 
(25)
Pralki Tychy
 
(25)
Pralki Nowy Sącz
 
(24)
Pralki Kielce
 
(21)
Pralki Bydgoszcz
 
(19)
Pralki Gdańsk
 
(17)
Pralki Piaseczno
 
(17)
Pralki Łódź
 
(16)
Pralki Tarnów
 
(14)
Pralki Katowice
 
(14)
Pralki Rabka-Zdrój
 
(13)
Pralki Lublin
 
(12)
Pralki Skawa
 
(12)
Pralki Oświęcim
 
(12)
Pralki Mokronos Dolny
 
(11)
Pralki Sosnowiec
 
(11)
Pralki Płock
 
(10)
Pralki Radom
 
(10)
Pralki Złotów
 
(10)
Pralki Bielsko-Biała
 
(10)
Pralki Toruń
 
(10)
Pralki Libertów
 
(9)
Pralki Gdynia
 
(9)
Pralki Białystok
 
(8)
Pralki Pruszków
 
(8)
Pralki Borucinek
 
(8)
Pralki Szczecin
 
(8)
Pralki Ligota
 
(8)
Pralki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Pralki Częstochowa
 
(7)
Pralki Grudziądz
 
(7)
Pralki Pysznica
 
(7)
Pralki Jamno
 
(6)
Pralki Opole
 
(6)
Pralki Wałbrzych
 
(6)
Pralki Olsztyn
 
(6)
Pralki Mysłowice
 
(6)
Pralki Koszalin
 
(6)
Pralki Cedynia
 
(6)
Pralki Zabrze
 
(6)
Pralki Rybnik
 
(5)
Pralki Kalisz
 
(5)
Pralki Lipno
 
(5)
Pralki Zielona Góra
 
(5)
Pralki Konin
 
(5)
Pralki Żarki
 
(5)
Pralki Nasielsk
 
(5)
Pralki Słupsk
 
(5)
Pralki Marki
 
(5)
Pralki Legnica
 
(5)
Pralki Chorzów
 
(5)
Pralki Biłgoraj
 
(4)
Pralki Bytom
 
(4)
Pralki Cieszanów
 
(4)
Pralki Świdnik
 
(4)
Pralki Bierutów
 
(4)
Pralki Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Zakopane
 
(4)
Pralki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Pralki Włocławek
 
(4)
Pralki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Pralki Łapanów
 
(4)
Pralki Stare Babice
 
(4)
Pralki Jarosław
 
(4)
Pralki Śrem
 
(4)