O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Nintendo |
| Kolor | biały |
| Wersja | Switch OLED |
| Szerokość produktu | 24.20 cm |
| Wysokość produktu | 1.39 cm |
| Głębokość produktu | 10.20 cm |
| Waga produktu | 0.42 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | HDMI, USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | nie |
| Załączone wyposażenie | stacja dokująca |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.520 kg |
| Kod producenta | NSH008 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
Oferta: a1db3c2d-8fba-4c5e-9241-119f997511c4
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(58)
Konsole Kraków
 
(24)
Konsole Poznań
 
(24)
Konsole Wrocław
 
(17)
Konsole Szczecin
 
(16)
Konsole Gdańsk
 
(14)
Konsole Łódź
 
(11)
Konsole Kielce
 
(10)
Konsole Białystok
 
(10)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Radom
 
(6)
Konsole Gdynia
 
(6)
Konsole Sosnowiec
 
(6)
Konsole Rzeszów
 
(6)
Konsole Olsztyn
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Opole
 
(6)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Piaseczno
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(4)
Konsole Marki
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Częstochowa
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)