| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Producent karty graficznej | Nvidia |
| Marka | Asus |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Kolor | czarny |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Typ napędu | DVD |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 8 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków procesora | 6 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku twardego | SATA II |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Złącza karty graficznej | HDMI |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Producent płyty głównej | Asus |
| Gniazda rozszerzeń | PCIe 1.0 x1 |
| Architektura wielokanałowa pamięci RAM | dual-channel |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 2666 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Model | Orion 3000 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.8 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.2 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 9 MB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 2 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 245ef3d8-0e19-47ca-9df3-cee9d994797d
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(966)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(99)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(81)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(79)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Opole
 
(43)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(37)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(25)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(21)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(16)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(15)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(14)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(14)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(12)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(11)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(9)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Turek
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(7)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(7)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Syców
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Wąbrzeźno
 
(5)
Komputery stacjonarne Stefanowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(5)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Osielsko
 
(4)
Komputery stacjonarne Radzyń Podlaski
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Zbąszyń
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)