| Stan | Bardzo dobry |
| Układ klawiatury | DE (qwertz) |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-12700H |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3080Ti |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Model | Triton 500se |
| Przekątna ekranu | 16 " |
| Odświeżanie matrycy | 240 Hz |
| Pojemność dysku | 1024 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1c02b01c-9093-4ff5-afd0-7d6aecb8e30f
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2254)
Laptopy Kielce
 
(566)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(92)
Laptopy Opole
 
(78)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(49)
Laptopy Elbląg
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Manowo
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)