| Stan | Bardzo dobry |
| Kategoria magazynowa | regular |
| Marka | Blow |
| Rodzaj | programator czasowy |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Szerokość opakowania jednostkowego | 6.90 cm |
| Objętość produktu z opakowaniem | 836.14 cm³ |
| Długość opakowania jednostkowego | 8.30 cm |
| Wysokość opakowania jednostkowego | 14.60 cm |
| Model | T5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Kod producenta | 72-016# |
| EAN (GTIN) | 5900804127420 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9004d9d3-2751-47ef-a54a-db92ba989447
Podobne wyszukiwania
Programatory Warszawa
 
(36)
Programatory Kielce
 
(26)
Programatory Kalisz
 
(11)
Programatory Kraków
 
(10)
Programatory Łódź
 
(10)
Programatory Gdańsk
 
(10)
Programatory Wrocław
 
(9)
Programatory Elbląg
 
(8)
Programatory Wda
 
(7)
Programatory Poznań
 
(6)
Programatory Rzeszów
 
(5)
Programatory Lublin
 
(5)
Programatory Opole
 
(5)
Programatory Mielec
 
(5)
Programatory Katowice
 
(5)
Programatory Jedlnia-Letnisko
 
(4)
Programatory Lubin
 
(4)
Programatory Bydgoszcz
 
(4)
Programatory Radom
 
(4)
Programatory Szczecin
 
(4)