| Stan | Ze śladami użytkowania |
| EAN (GTIN) | 7640186960939 |
| Kod producenta | PH-NPX642INT |
| Model | Ultra 2 |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 100 lm |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 1920 x 1080 |
| Żywotność lampy w trybie normalnym | 30000 h |
| Wbudowane głośniki | tak |
| Kontrast (x:1) | 3000 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.720 kg |
| Szerokość produktu | 31.50 cm |
| Wysokość produktu | 12 cm |
| Głębokość produktu | 23.50 cm |
| Waga produktu | 2.40 kg |
| Moc lampy | 200 W |
| Pobór mocy | 100 W |
| Złącza | czytnik kart pamięci, HDMI, USB, wyjście słuchawkowe |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Funkcje | odtwarzanie filmów z USB |
| Rozdzielczość maksymalna (px) | 1920 x 1080 |
| Maksymalna wielkość obrazu | 65 " |
| Format obrazu | 16:9 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0c54a95f-f6e3-4d24-8c17-0f181c0978ac
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Warszawa
 
(238)
Urządzenia Gdańsk
 
(167)
Urządzenia Wrocław
 
(77)
Urządzenia Kraków
 
(72)
Urządzenia Poznań
 
(62)
Urządzenia Łódź
 
(47)
Urządzenia Szczecin
 
(21)
Urządzenia Rzeszów
 
(17)
Urządzenia Białystok
 
(17)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(16)
Urządzenia Gdynia
 
(14)
Urządzenia Kobyłka
 
(13)
Urządzenia Kielce
 
(12)
Urządzenia Częstochowa
 
(12)
Urządzenia Katowice
 
(12)
Urządzenia Nowy Sącz
 
(10)
Urządzenia Konin
 
(9)
Urządzenia Legnica
 
(9)
Urządzenia Gliwice
 
(9)
Urządzenia Toruń
 
(9)
Urządzenia Bytom
 
(9)
Urządzenia Lublin
 
(9)
Urządzenia Olsztyn
 
(8)
Urządzenia Włocławek
 
(8)
Urządzenia Rybnik
 
(8)
Urządzenia Słupsk
 
(8)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(8)
Urządzenia Opole
 
(7)
Urządzenia Płock
 
(7)
Urządzenia Brzesko
 
(7)
Urządzenia Zakręt
 
(7)
Urządzenia Zabrze
 
(7)
Urządzenia Pasym
 
(7)
Urządzenia Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Urządzenia Zielona Góra
 
(7)
Urządzenia Sosnowiec
 
(7)
Urządzenia Radom
 
(7)
Urządzenia Tychy
 
(6)
Urządzenia Koszalin
 
(6)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Stargard
 
(6)
Urządzenia Pruszków
 
(6)
Urządzenia Ełk
 
(6)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Gołdap
 
(5)
Urządzenia Dawidy Bankowe
 
(5)
Urządzenia Krosno
 
(5)
Urządzenia Wiry
 
(5)
Urządzenia Piaseczno
 
(5)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(5)
Urządzenia Inowrocław
 
(5)
Urządzenia Masłomiąca
 
(5)
Urządzenia Strzelce Opolskie
 
(5)
Urządzenia Wieliczka
 
(5)
Urządzenia Brzeg
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Urządzenia Starogard Gdański
 
(5)
Urządzenia Marki
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Łuków
 
(4)
Urządzenia Cieszyn
 
(4)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(4)
Urządzenia Tymbark
 
(4)
Urządzenia Porosły
 
(4)
Urządzenia Jaworzno
 
(4)
Urządzenia Łańcut
 
(4)
Urządzenia Żary
 
(4)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(4)
Urządzenia Rokitno Szlacheckie
 
(4)
Urządzenia Żyrardów
 
(4)
Urządzenia Oleśnica
 
(4)
Urządzenia Słubice
 
(4)
Urządzenia Lubin
 
(4)
Urządzenia Młodzieszyn
 
(4)
Urządzenia Bełchatów
 
(4)
Urządzenia Suchy Dwór
 
(4)
Urządzenia Ruda Śląska
 
(4)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(4)
Urządzenia Uniejów
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Wałbrzych
 
(4)
Urządzenia Września
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Syców
 
(4)
Urządzenia Krzeszowice
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)