| Stan | Nowy |
| Marka | Epson |
| Model | EH-TW5820 |
| Szerokość produktu | 30.90 cm |
| Wysokość produktu | 12.20 cm |
| Głębokość produktu | 31.50 cm |
| Waga produktu | 3.80 kg |
| Kolor | biały |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Moc lampy | 200 W |
| Żywotność lampy w trybie normalnym | 4500 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 7500 h |
| Głośność pracy | 28 dB |
| Pobór mocy | 297 W |
| Złącza | Audio OUT, HDMI, USB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Funkcje | obsługa 3D, zoom |
| Wbudowane głośniki | tak |
| Jasność lampy (ANSI) | 2700 lm |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 1920 x 1080 |
| Rozdzielczość maksymalna (px) | 1920 x 1080 |
| Maksymalna wielkość obrazu | 300 " |
| Kontrast (x:1) | 70000 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| EAN (GTIN) | 8715946686677 |
| Kod producenta | V11HA11040 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 993ceb2e-6cbc-422e-92ab-c6a54704528e
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Warszawa
 
(240)
Urządzenia Gdańsk
 
(169)
Urządzenia Wrocław
 
(76)
Urządzenia Kraków
 
(76)
Urządzenia Poznań
 
(61)
Urządzenia Łódź
 
(44)
Urządzenia Białystok
 
(19)
Urządzenia Szczecin
 
(18)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(16)
Urządzenia Rzeszów
 
(16)
Urządzenia Gdynia
 
(14)
Urządzenia Kobyłka
 
(13)
Urządzenia Rybnik
 
(12)
Urządzenia Katowice
 
(12)
Urządzenia Częstochowa
 
(11)
Urządzenia Kielce
 
(11)
Urządzenia Toruń
 
(10)
Urządzenia Nowy Sącz
 
(10)
Urządzenia Legnica
 
(9)
Urządzenia Gliwice
 
(9)
Urządzenia Konin
 
(9)
Urządzenia Bytom
 
(9)
Urządzenia Lublin
 
(9)
Urządzenia Słupsk
 
(8)
Urządzenia Sosnowiec
 
(8)
Urządzenia Olsztyn
 
(8)
Urządzenia Zielona Góra
 
(8)
Urządzenia Płock
 
(7)
Urządzenia Brzesko
 
(7)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Urządzenia Zakręt
 
(7)
Urządzenia Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Urządzenia Opole
 
(7)
Urządzenia Radom
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Zabrze
 
(7)
Urządzenia Pasym
 
(7)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Brzeg
 
(6)
Urządzenia Strzelce Opolskie
 
(6)
Urządzenia Stargard
 
(6)
Urządzenia Tychy
 
(6)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(6)
Urządzenia Ełk
 
(6)
Urządzenia Koszalin
 
(6)
Urządzenia Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(5)
Urządzenia Inowrocław
 
(5)
Urządzenia Limanowa
 
(5)
Urządzenia Masłomiąca
 
(5)
Urządzenia Wieliczka
 
(5)
Urządzenia Starogard Gdański
 
(5)
Urządzenia Gołdap
 
(5)
Urządzenia Dawidy Bankowe
 
(5)
Urządzenia Marki
 
(5)
Urządzenia Piaseczno
 
(5)
Urządzenia Wiry
 
(5)
Urządzenia Krosno
 
(5)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Pruszków
 
(5)
Urządzenia Oleśnica
 
(4)
Urządzenia Ruda Śląska
 
(4)
Urządzenia Żyrardów
 
(4)
Urządzenia Rokitno Szlacheckie
 
(4)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(4)
Urządzenia Żary
 
(4)
Urządzenia Łańcut
 
(4)
Urządzenia Syców
 
(4)
Urządzenia Krzeszowice
 
(4)
Urządzenia Suchy Dwór
 
(4)
Urządzenia Jaworzno
 
(4)
Urządzenia Uniejów
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Porosły
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Tymbark
 
(4)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(4)
Urządzenia Wałbrzych
 
(4)
Urządzenia Września
 
(4)
Urządzenia Cieszyn
 
(4)
Urządzenia Młodzieszyn
 
(4)
Urządzenia Bełchatów
 
(4)
Urządzenia Lubin
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Słubice
 
(4)
Urządzenia Opoczno
 
(4)
Urządzenia Łuków
 
(4)