| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Epson |
| Model | EH-TW6100 |
| Kolor | czarny |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Moc lampy | 200 W |
| Żywotność lampy w trybie normalnym | 4000 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 5000 h |
| Głośność pracy | 24 dB |
| Wbudowane głośniki | tak |
| Jasność lampy (ANSI) | 2300 lm |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 1920 x 1080 |
| Rozdzielczość maksymalna (px) | 1920 x 1080 |
| Kontrast (x:1) | 400000 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Stan opakowania | oryginalne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 265d77a3-fc7d-432c-9d42-7dac125522fa
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Warszawa
 
(239)
Urządzenia Gdańsk
 
(166)
Urządzenia Kraków
 
(75)
Urządzenia Wrocław
 
(75)
Urządzenia Poznań
 
(61)
Urządzenia Łódź
 
(44)
Urządzenia Szczecin
 
(20)
Urządzenia Białystok
 
(19)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(17)
Urządzenia Rzeszów
 
(16)
Urządzenia Gdynia
 
(14)
Urządzenia Kobyłka
 
(12)
Urządzenia Kielce
 
(12)
Urządzenia Częstochowa
 
(12)
Urządzenia Katowice
 
(12)
Urządzenia Toruń
 
(10)
Urządzenia Nowy Sącz
 
(10)
Urządzenia Konin
 
(9)
Urządzenia Rybnik
 
(9)
Urządzenia Bytom
 
(9)
Urządzenia Lublin
 
(9)
Urządzenia Legnica
 
(9)
Urządzenia Gliwice
 
(9)
Urządzenia Słupsk
 
(8)
Urządzenia Olsztyn
 
(8)
Urządzenia Włocławek
 
(8)
Urządzenia Sosnowiec
 
(8)
Urządzenia Radom
 
(7)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Urządzenia Zakręt
 
(7)
Urządzenia Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Urządzenia Opole
 
(7)
Urządzenia Zabrze
 
(7)
Urządzenia Pasym
 
(7)
Urządzenia Płock
 
(7)
Urządzenia Brzesko
 
(7)
Urządzenia Zielona Góra
 
(6)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Strzelce Opolskie
 
(6)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(6)
Urządzenia Stargard
 
(6)
Urządzenia Ełk
 
(6)
Urządzenia Tychy
 
(6)
Urządzenia Pruszków
 
(6)
Urządzenia Koszalin
 
(6)
Urządzenia Leszno
 
(6)
Urządzenia Brzeg
 
(6)
Urządzenia Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(5)
Urządzenia Inowrocław
 
(5)
Urządzenia Limanowa
 
(5)
Urządzenia Masłomiąca
 
(5)
Urządzenia Wieliczka
 
(5)
Urządzenia Starogard Gdański
 
(5)
Urządzenia Gołdap
 
(5)
Urządzenia Dawidy Bankowe
 
(5)
Urządzenia Marki
 
(5)
Urządzenia Piaseczno
 
(5)
Urządzenia Wiry
 
(5)
Urządzenia Krosno
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Słubice
 
(4)
Urządzenia Ruda Śląska
 
(4)
Urządzenia Opoczno
 
(4)
Urządzenia Oleśnica
 
(4)
Urządzenia Żyrardów
 
(4)
Urządzenia Krzeszowice
 
(4)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(4)
Urządzenia Rokitno Szlacheckie
 
(4)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(4)
Urządzenia Łuków
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Żary
 
(4)
Urządzenia Łańcut
 
(4)
Urządzenia Uniejów
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Jaworzno
 
(4)
Urządzenia Suchy Dwór
 
(4)
Urządzenia Porosły
 
(4)
Urządzenia Tymbark
 
(4)
Urządzenia Wałbrzych
 
(4)
Urządzenia Września
 
(4)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(4)
Urządzenia Cieszyn
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Bełchatów
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Młodzieszyn
 
(4)
Urządzenia Lubin
 
(4)
Urządzenia Syców
 
(4)